Találatok a következő kifejezésre: Vettem canesten nagyon nehezen tudtam (1 db)

Vettem canesten kombit. nagyon nehezen tudtam berakni tagnap a kupot. mitől van? és hogy lehet megtudni jol csináltam e, ?

Legjobb válasz: Ha a kup felkerült a hüvelyedbe, akkor jól csináltad. Minél mélyebbre kell fetenni, ameddig csak tudod. Ha az ujjaddal teszed fel, akkor amíg elér az ujjad, ha az apilikátorral, akkor azzal is addig, amíg csak már nem tudod feljebb tenni. Lehet, nem volt jó a testtartásod, izgultál, feszült a hüvelyed. De ennek akkor is könnyen fel kéne mennie. Éjjel kifolyt belõled a kup maradéka? Mert ha nem, menj el dokihoz. Én egy kuppal jártam úgy, hogy feltettem, semmi nem jött ki. Másnap megint feltettem egyet, abból sem jött ki semmi, és a harmadikat már nem tudtam feltenni, mert "összenõttem".-) meg is iyledtem nagyon, de valamért nekem nem volt jó az a kup, és nem úgy szívódott fel,a hogy kellet volna, és a rostanyag felhalmozódott a hüvelyemben,e z okozta a gondot. Alig tudtam kikaparni. Szóval ha nemmegy, inkább mutasd meg magad dokinak.

Ha a kup felkerült a hüvelyedbe, akkor jól csináltad. Minél mélyebbre kell fetenni, ameddig csak tudod. Ha az ujjaddal teszed fel, akkor amíg elér az ujjad, ha az apilikátorral, akkor azzal is addig, amíg csak már nem tudod feljebb tenni. Lehet, nem volt jó a testtartásod, izgultál, feszült a hüvelyed. De ennek akkor is könnyen fel kéne mennie. Éjjel kifolyt belõled a kup maradéka? Mert ha nem, menj el dokihoz. Én egy kuppal jártam úgy, hogy feltettem, semmi nem jött ki. Másnap megint feltettem egyet, abból sem jött ki semmi, és a harmadikat már nem tudtam feltenni, mert "összenõttem".-) meg is iyledtem nagyon, de valamért nekem nem volt jó az a kup, és nem úgy szívódott fel, a hogy kellet volna, és a rostanyag felhalmozódott a hüvelyemben, e z okozta a gondot. Alig tudtam kikaparni. Szóval ha nemmegy, inkább mutasd meg magad dokinak.
szerintem attól lehet hogy vagy száraz volt éppen a hüvelyed belseje, vagy rossz irányba toltad, vagy az elõzõ hozzászóló irása hogy rossz testtartásod volt. Én egyébként ülve csináltam és semmi baj nem volt a felhelyezéssel. Megtudni meg onnan fogod hogy 3 nap múlva lessz még vagy sem.Az elõzõ válaszólónak válaszolva, ha bennt maradna esetleg tényleg a tabletta, akkor nem muszály feltétlenûl dokihoz menni, mert az amúgy is kellemetlen, inkább vegyél intim zuhanyt és az kimos mindent, 100%-ig.

Hasonló válaszok

A kérdés szövege Válaszok száma

Tisztelt Doktor Úr! Voltam nőgyógyásznál, ismételten candida gombám van, írt fel gyógyszereket, és mellé mondta, hogy Glycerinum boraxatum hüvelyirrigálást csináljak, mielőtt este felteszem a Gyno-pevaryl 150 mg kúpot! De mikor én ezt megvettem, nagyon me

Tisztelt Doktor Úr! Voltam nőgyógyásznál, ismételten candida gombám van, írt fel gyógyszereket, és mellé mondta, hogy Glycerinum boraxatum hüvelyirrigálást csináljak, mielőtt este felteszem a Gyno-pevaryl 150 mg kúpot! De mikor én ezt megvettem, nagyon meglepődtem, milyen kis kiszerelésben van, és állítólag hígítani se jó, mert akkor a hatása csökken. Fültisztító pálcikára tegyek, és úgy töröljem át a hüvelyt, már amennyire lehet? Neten se láttam semmiféle leírást róla, hogy más hogy szokta használni. Meg a másik, hogy a spirálom is levetettem, mert arra gondoltam, hogy lehet azon valami megtelepedett, és talán az fertőz vissza. Ezt a Dr. Úrnak is mondtam, és ő szó nélkül le is vette. Sajnos miómám is van, és erre fel ő ajánlott egy injekciót ( Depo-Provera 150 mg/ml) amitől a mióma is sorvadni fog, igen ám, de ettől az injekciótól a menstruáció is elmarad, ami szerintem nem egy szerencsés dolog. Szeretném a Dr. úrtól megkérdezni, mi a véleménye erről az injekcióról? Miután elhasználtam a kúpot, hüvelyflóra visszaállítására a Vitagyin C krémet szoktam használni. Üdvözlettel: Mariann

1

Tisztelt Dr. Úr! Olyan kérdésem lenne, hogy 15 éve nem menstruálok, olyan két éve kb. nem a hüvely, hanem körülötte, 2-3 hetente nagyon viszket, és csak a jobb felén. Voltam nőgyógyászaton, és azt mondták, hogy sorvad a hüvely. Kaptam rá kúpot, de nem vet

Tisztelt Dr. Úr! Olyan kérdésem lenne, hogy 15 éve nem menstruálok, olyan két éve kb. nem a hüvely, hanem körülötte, 2-3 hetente nagyon viszket, és csak a jobb felén. Voltam nőgyógyászaton, és azt mondták, hogy sorvad a hüvely. Kaptam rá kúpot, de nem vettem észre javulást. Igen száraz a hüvelyem, és most rátaláltam egy krémre, a neve Vagisan, és hormonmentes. Mivel nekem 1995-ben levették a mellem, azt szeretném kérdezni, hogy használhatom-e, és síkosítónak is jó-e? Köszönöm válaszát.

1

Jó napot kívánok! Már a 4. hónapja, hogy szedem a Yadine fogamzásgátlót, de eddig még nem tapasztaltam azt, hogy mielőtt megjön, előtte 2 nappal nagyon csekély barna folyásom van. Meg kell jönnie vasárnap, és pénteken már volt egy kevés, meg ma is. Az elő

Jó napot kívánok! Már a 4. hónapja, hogy szedem a Yadine fogamzásgátlót, de eddig még nem tapasztaltam azt, hogy mielőtt megjön, előtte 2 nappal nagyon csekély barna folyásom van. Meg kell jönnie vasárnap, és pénteken már volt egy kevés, meg ma is. Az előző gyógyszeremmel sem volt ilyen, meg ezzel sem, és nem tudom, hogy ez mit jelent. A hasam az szokott fájni, meg érzem, hogy meg fog jönni. Ez nem terhesség jele ugye? Vagy fertőzés? Vagy egyszerűen felfáztam? Ezentúl mindig így lesz, hogy így jelzi ha megjön? Barátommal csak hétvégenként vagyunk együtt. Köszönöm a válaszát!

1

Tisztelt Doktor Úr! 47 éves vagyok, elhúzódó (17 napos), darabos vérzés miatt eü. kaparásom volt 3 hete. A szövettan semmi eltérést, kórosat nem mutatott. Orvosom azt mondta, nincs semmi teendő, esetleg gyógyszert kellene szednem. Időpontom van hozzá, de

Tisztelt Doktor Úr! 47 éves vagyok, elhúzódó (17 napos), darabos vérzés miatt eü. kaparásom volt 3 hete. A szövettan semmi eltérést, kórosat nem mutatott. Orvosom azt mondta, nincs semmi teendő, esetleg gyógyszert kellene szednem. Időpontom van hozzá, de a szabadsága miatt csak 2 hét múlva tudok menni. Azóta azon agyalok, hogy miért kell gyógyszer, ha minden rendben. Utánaolvasgattam, valószínű a progeszteron pótlás miatt? Nem lehetne valamilyen természetes dologgal azt pótolni? Pl. barátcserje? Köszönöm válaszát! Tisztelettel: Andy

1

Tisztelt Doktor Úr! 3 hete kezdtem el szedni a Premens tablettát, mivel az utóbbi hónapokban nagyon rosszul viseltem a menstruáció előtti napokat. Pajzsmirigy betegségekből kifolyólag, vérvétel kontrollvizsgálaton voltam a héten, ahol megnézték a vas, és

Tisztelt Doktor Úr! 3 hete kezdtem el szedni a Premens tablettát, mivel az utóbbi hónapokban nagyon rosszul viseltem a menstruáció előtti napokat. Pajzsmirigy betegségekből kifolyólag, vérvétel kontrollvizsgálaton voltam a héten, ahol megnézték a vas, és a GOT szintet is. Azt szeretném kérdezni, hogy lehetséges-e, hogy a tabletta befolyásolja ezen értékeket? ( A GOT szintem nagyon magas lett). Köszönettel: Andrea

1

Tisztelt Doktor Úr! 37 éves vagyok, és sajnos elég magas a prolaktinszintem. 855. Mit jelent ez tulajdonképpen? Mit okoz ez nálam? Felírtak rá Bromocriptin tablettát, amit már egy hónapja szedek, de eléggé megvisel a szedése. Szorongásos állapotok is vann

Tisztelt Doktor Úr! 37 éves vagyok, és sajnos elég magas a prolaktinszintem. 855. Mit jelent ez tulajdonképpen? Mit okoz ez nálam? Felírtak rá Bromocriptin tablettát, amit már egy hónapja szedek, de eléggé megvisel a szedése. Szorongásos állapotok is vannak nálam, gyengeség, a gyomrom is rossz, meg a fejem is fáj. Mi történik tulajdonképpen, és ezek a tünetek normálisak? Mikorra fog visszaállni normális szintre ez a prolaktin? Köszönöm válaszát. Krisztina

1

Jó napot! Elnézést a zavarásért! Azzal a problémával fordulok Önhöz, hogy 2 hete a nőgyógyász talált a hüvelyemben egy lapos szemölcsöt, azt ott rögtön le is ecsetelte, addig naponta viszketett, utána már szinte egyáltalán nem, mondta, hogy használjak Vag

Jó napot! Elnézést a zavarásért! Azzal a problémával fordulok Önhöz, hogy 2 hete a nőgyógyász talált a hüvelyemben egy lapos szemölcsöt, azt ott rögtön le is ecsetelte, addig naponta viszketett, utána már szinte egyáltalán nem, mondta, hogy használjak Vagilact-ot. 5 napja használom, és azóta megint elkezdett viszketni, és valamilyen fehér színű, szó szerint lé jön ki belőlem. Ez normális? Lehetséges, hogy hüvelygyulladást okozott? Azzal nem csinálnék nagyobb gondot ha abbahagynám a Vagilact használatát? Válaszát előre is köszönöm! Aletta

1

Doktor Úr! Azt szeretném megkérdezni, hogy a HPV milyen elváltozást okoz a nyelven, ha okoz? Csak mostanában szoktam figyelni a nyelvem, és észrevettem, hogy a nyelvemen hátul valamilyen kiütések vannak. Ezt esetleg megkérdezhetem a nőgyógyásztól hogy ez

Doktor Úr! Azt szeretném megkérdezni, hogy a HPV milyen elváltozást okoz a nyelven, ha okoz? Csak mostanában szoktam figyelni a nyelvem, és észrevettem, hogy a nyelvemen hátul valamilyen kiütések vannak. Ezt esetleg megkérdezhetem a nőgyógyásztól hogy ez mi, vagy milyen orvosnak célszerű megmutatni? Volt HPV-m!

1

Kedves Doktor úr! Voltam nőgyógyászaton, és azt mondta a doki, hogy durva ectopium van a méhszájamon. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez mit jelent, és mennyire lehet ártalmas?

1

Jó napot kívánok! Elkezdtem szedni a PreMenst. Ezzel kapcsolatban kérdezem, hogy a két doboz között kell-e kihagyni valamennyi napot? Vagy ha elfogyott az egyik, másnaptól bontsam a másikat, és szedjem tovább? Egyébként napi 1 szemet szedek reggelenként.

Jó napot kívánok! Elkezdtem szedni a PreMenst. Ezzel kapcsolatban kérdezem, hogy a két doboz között kell-e kihagyni valamennyi napot? Vagy ha elfogyott az egyik, másnaptól bontsam a másikat, és szedjem tovább? Egyébként napi 1 szemet szedek reggelenként. Köszönöm válaszát! Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok Önnek és családjának! Üdvözlettel: Erika

1

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!