Találatok a következő kifejezésre: Vajon miért a hasam rendszeresen (1 db)

Vajon miért fáj a hasam rendszeresen?

Március 26-án voltam együtt a barátommal (azóta már nem vagyunk együtt), óvszerrel védekeztünk, amivel nem is történt semmi baj, s?t a barátom el sem ment mivel a fájdalom miatt nem jutottunk odáig. Április 13-án megjött a mensim (er?sen görcsöltem, hánytam is és szédültem. er?s görcseim szoktak lenni általában, de még most hánytam el?ször), rendesen folyt le a dolog (elég er?s vérzéssel). Tehát a kérdésem egyrészt,hogy a terhesség ezek mellett ugye 100 %-ra kizárva? Másrészt mit?l lehet az, hogy fáj a hasam lenn jobb oldalon? A mensi még odébb. Ha valakinek vakbele van, az hol fáj? Köszi a választ el?re is!

Legjobb válasz: szia! a vakbél is jobboldalon van, és közvetlen a csípõcsont csúcsánál szokott fájni, de az elviselhetetlen, fõleg már tinédzserkorban, szóval neked szerintem nem a vakbeleddel van probléma. nekem egyébként hasonló gondom van, csak nekem pont bal oldalon fáj, petefészek tájon, és már több hónapja, hol igen, hol nem. mellesleg hozzá kell tenni, hogy nekem az egész ciklusom lefolyása megváltozott az utóbbi 3-4 hónapban. én még szûz vagyok. a petefészek fájásnak sok oka lehet. felfázás, ciszta... ez utóbbi vagy elmúlik, vagy ha továbbra is fáj, akkor látogass meg egy orvost, ha nem is nõgyógyászt, de háziorvost. terhes nem hinném, hogy lennél:)

szia! a vakbél is jobboldalon van, és közvetlen a csípõcsont csúcsánál szokott fájni, de az elviselhetetlen, fõleg már tinédzserkorban, szóval neked szerintem nem a vakbeleddel van probléma. nekem egyébként hasonló gondom van, csak nekem pont bal oldalon fáj, petefészek tájon, és már több hónapja, hol igen, hol nem. mellesleg hozzá kell tenni, hogy nekem az egész ciklusom lefolyása megváltozott az utóbbi 3-4 hónapban. én még szûz vagyok. a petefészek fájásnak sok oka lehet. felfázás, ciszta... ez utóbbi vagy elmúlik, vagy ha továbbra is fáj, akkor látogass meg egy orvost, ha nem is nõgyógyászt, de háziorvost. terhes nem hinném, hogy lennél:)
A kérdező hozzászólása: Igazából nekem is régebb óta fáj, pontosabban hónapok óta, ahogyan te is írtad. Már mondtam a háziorvosnak is (õ nem foglalkozott vele) és a nõgyógyásznak is, õ elküldött ciszta-gyanú miatt ultrahangra, de nem találtak semmit. Nyugtalanít ez a dolog egyre jobban, hisz nem értem, miért fájhat?!Köszi a választ!
Nekem évekkel ezelõtt egy nagy felfázásból maradt vissza állandóan jelentkezõ hasfájás. Féltem hogy akár meddõvé tehet, ezért kivizsgáltattam. Volt minden, még vastagbéltükrözés és katéterezés is, de nem találtak semmit. Az akkori nõgyógyim azt mondta, hogy terhesség és szülés után elmúlik. Igaza lett. Azt magyarázta, hogy összenövögetés van a hasüregben, ami a terhességgel járó méretingadozástól elszakadozik majd.
A kérdező hozzászólása: Köszönöm a válaszodat! Ez tanulságos és érdekes. És azt az "összenövögetést" te érezted magadnak a hasadon? Vagy csak az orvos látta?

Hasonló válaszok

A kérdés szövege Válaszok száma

Tisztelt Doktor Úr! 2 éve szedem a Tulita nevű gyógyszert , eddig semmilyen panaszom nem volt, kb. 1 hónapja barna folyásom volt néhány napig, aztán most újra, de most vérzés jelentkezett. Voltam orvosnál, azt mondta, hogy semmilyen nőgyógyászati problémá

Tisztelt Doktor Úr! 2 éve szedem a Tulita nevű gyógyszert , eddig semmilyen panaszom nem volt, kb. 1 hónapja barna folyásom volt néhány napig, aztán most újra, de most vérzés jelentkezett. Voltam orvosnál, azt mondta, hogy semmilyen nőgyógyászati problémát nem lát , amennyiben újra jelentkezik a vérzés, hagyjam abba a tabletta szedését. Azt szeretném tudni, hogy mit javasol Ön ebben az esetben, lehet-e más oka is ennek a vérzésnek? Válaszát előre is köszönöm. Tisztelettel: Zsuzsi

1

Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék tanácsot kérni. 3 hete voltam nőgyógyászati vizsgálaton, az orvos mindent rendben talált a méhemmel, és a petefészkekkel is. A problémám az, hogy méhszáj körüli magasságban, nagy fájdalmat (nyilalló érzést) érzek szex közben.

Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék tanácsot kérni. 3 hete voltam nőgyógyászati vizsgálaton, az orvos mindent rendben talált a méhemmel, és a petefészkekkel is. A problémám az, hogy méhszáj körüli magasságban, nagy fájdalmat (nyilalló érzést) érzek szex közben. Az orvos azt mondta, hogy a nyálkahártya el van vékonyodva, és attól fáj. Ajánlotta, hogy használjak síkosítót, de ott fent, hogy tudom alkalmazni? Tud-e nekem tanácsot adni, hogy mi a teendő? 62 éves vagyok, gondolom, hogy száraz a nyálkahártya, de így kín a szex. Köszönöm megtisztelő válaszát: Ági

1

Tisztelt Doktor Úr! A következő kérdésekkel fordulok Önhöz: 4 éve, hogy nem menstruálok, de épp ma fedeztem fel, hogy barnás váladék van a bugyimon. Ez normális? Természetes-e, hogy néha előfordulnak kisebb-nagyobb vérzések? Az enyém nagyon minimális, még

Tisztelt Doktor Úr! A következő kérdésekkel fordulok Önhöz: 4 éve, hogy nem menstruálok, de épp ma fedeztem fel, hogy barnás váladék van a bugyimon. Ez normális? Természetes-e, hogy néha előfordulnak kisebb-nagyobb vérzések? Az enyém nagyon minimális, még betét sem kell. A másik kérdésem, hogy a szexuális vágyam viszont nem csökkent, hanem inkább nőtt, már 40 éves koromtól, és azóta is tart. Ez jó vagy nem? Ha a párom tüzesebb volna, minden nap élnék szexuális életet. Köszönettel: Katalin

1

Tisztelt Doktor Úr! Kérem szíveskedjen tanácsot adni, hogy daganatos betegségben szenvedők a daganat eltávolítását követően használhatják-e a Flabélos gépeket? Köszönöm válaszát! Anna

1

Tisztelt Doktor Úr! Magas prolaktin szint miatt szedem a Premens tablettát! Érdeklődnék, hogy terhesen szabad-e szedni? Köszönöm válaszát! Niki

1

Tisztelt Doktor Úr! Azt szeretném megkérdezni, hogy a Minerva tabletta biztonságos-e, mert sok rossz tapasztalatot olvastam róla. Most először szednék fogamzásgátlót, de így félek szedni. Köszönöm válaszát: Bettina

1

Tisztelt Dr. Úr! Másfél hónappal ezelőtt inkontinencia szalagot helyeztek be. Azt szeretném tudni, hogy ezután lehet-e nemi életet élni, és ha igen, mikor? Várom megtisztelő válaszát. Cs.-né

1

Tisztelt Doktor Úr! Hétfőn voltam Önnél Pannonhalmán. Közel 4. hete vérzek. Kaptam vérzéscsökkentőt, de nem használt, sőt inkább erősödött a vérzés. Meddig várjak még a gyógyszer hatására ? Köszönettel

1

Tisztelt Főorvos Úr! 2005-ben melldaganattal műtöttek. A kemoterápiát és sugárkezelést követően 5 évig négyhetente injekciót kaptam és szedtem a gyógyszert. Jelenleg a Letrovena nevű gyógyszert kapom. Egy éve több alkalommal (egy hónapon belül 2-3-szor is

Tisztelt Főorvos Úr! 2005-ben melldaganattal műtöttek. A kemoterápiát és sugárkezelést követően 5 évig négyhetente injekciót kaptam és szedtem a gyógyszert. Jelenleg a Letrovena nevű gyógyszert kapom. Egy éve több alkalommal (egy hónapon belül 2-3-szor is) hólyaghurut jellegű panaszaim vannak. A vizelettenyésztés nem mutatott ki fertőzöttséget. Urológiai és nőgyógyászati rendeléseken voltam, ahol az intimtornát javasolja a vizsgáló főorvos. Két hete ismétlődtek a panaszok, elmentem egy urológus magánrendelésére, aki a leleteket átnézte és azt mondta, hogy hormonpótlásra lenne szükség. Szeretném megkérdezni, hogy ebben az esetben szedhetek-e ösztrogén tartalmú hormonokat, vagy van esetleg más segítség is? A mindennapjaimat nagyon megnehezíti a jelenlegi helyzetem, van, hogy napokig nem merek itthonról elmenni. Köszönettel: Rózsa

1

Trisequens tablettát szedek 4 hónapja. 2 hét múlva jönne meg a menstruációm. Mit tegyek, hogy ne a nyaralásom ideje alatt menstruáljak? 2 napja szedem a fehér színű tablettát. Várom tisztelettel válaszát!

1

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!