Találatok a következő kifejezésre: Tabi után, már nem szedem, (5 db)

Tabi után, ha már nem szedem, ugyanúgy a 14. napon lesz peteérésem?

Két hete nem szedem a gyógyszert, már elmúlt a mensim, és picit fájdogál a petefészkem. Mint amikor nem szedtem a gyógyszert és éreztem a peteérésemet. Lehet hogy már most is az van? köszi a válaszokat

Legjobb válasz: Én 1,5 hónapja hagytam abba, de még nem jött meg. A teszt negatív. Van, akinek kell idõ, hogy visszaálljon a normál ciklusa, akár hónapok is! Szóval egyáltalán nem biztos, hogy már a 14. napon lesz pé.

Én 1, 5 hónapja hagytam abba, de még nem jött meg. A teszt negatív. Van, akinek kell idõ, hogy visszaálljon a normál ciklusa, akár hónapok is! Szóval egyáltalán nem biztos, hogy már a 14. napon lesz pé.
Szia! Én azt tudom, hogy mondta a dokim, ha szednék fog.gátlót, akkor váltanom kell, ha már befejeztem a szopit!
Az UH EZER SZÁZALÉKBAN BIZTOS!!!!!!
Tuti, ne félj ennyire, így a szexet sem fogod élvezni, meg a párodnak is elég lesz egy idõ után, nyugodj meg a tabi az összes fogamzásgátló közül a legtutibb!!Élvezd az életet, és ne szorongj!
Két negatív teszt, tabi mellet még elmentél UHra?Nyugi már!Ha ennyire rettegsz a nemkívánt terhességtõl, akkor inkább hagyd az egész szex témát pihenni néhány évig.A tabi sokkal biztosabb, mint az óvszer!Én is voltam ilyen, és én is inkább nem szexeltem.Pasi ide, pasi oda!Aztán benõtt a fejem lágya.
4 hónap után már bõven védett vagy, így nem kell attól tartanod, h teherbe esel.csak szedd be mindig pontosan és élvezd az együttléteket!ennyi:)

1 hónapja szedek fogamzásgátló tablettát. A második levél első szeme után együtt voltam a barátommal gumi nélkül és nem alaklmaztunk még megszakítást sem. Ugye ekkor már rendesen véd a tabi és nem lehet semmi gond?

A betegtájékoztatóban az van, hogy már az els? szemt?l véd, a doki viszont 2 hetet mondott.

Legjobb válasz: Igen, már rendesen védett voltál, ha megfelelõen szedted a tablettát (nem maradt ki egy sem, nem volt hányás, hasmenés, nagyjából egy idõpontban szedted be, nem, szedtél nagy dózisú C vitamint stb.). Szóval ne aggódj :)

Igen, már rendesen védett voltál, ha megfelelõen szedted a tablettát (nem maradt ki egy sem, nem volt hányás, hasmenés, nagyjából egy idõpontban szedted be, nem, szedtél nagy dózisú C vitamint stb.). Szóval ne aggódj :)
A kérdező hozzászólása: nem maradt ki szem, mindet este fél 10 és 10 között szedtem be. nem szedtem más gyógyszert csak pár szem c vitamint (3db) és nem is ment a hasam sem nem hánytam. csak parás vagyok és még így is bennem van, hogy mi van ha...
Védett vagy!
figyi, ha a doki 2 hetet mondott, és te a második levél után voltál együtt a pároddal, akkor szerinted letelt-e már a 2 hét????
ne aggodj, semmi gond. az antibiotikumoknal, hasmenésnél, hányásnál csökken a védelem.
A kérdező hozzászólása: 13:15-ös Nem vagyok csökkent képességû tudom, hogy lejárt a 2 hét, csak eddig még nem szedtem tabit ezért aggódtam kicsit. Ez olyan érthetetlen?? Többieknek köszi a válaszokat!!

Menstruáció után 1 héttel barnázok miért? Már elmúlt a mensim, és tabit is szedek. Olvastam h ez akkor van ha van beágyazódás, ugye nem terhesség?

Legjobb válasz: Nekem ezért lett cserés a Cypromix, 7 hónapig szenvedtem így, már szóltam nem egyszer az orvosnak, de hitegetett hogy elmúlik. Elmentem egy másikhoz, megnyugtatott hogy minden rendben és lecseréltük. Azóta semmi bajom. Lehet kicsit magasabb hormontartalmú tabletta kell neked, de nem én vagyok az orvos. Baba miatt meg ne idegeskedj. Görcseid nincsenek? Sajnos nekem az is volt és nagyon véreztem ha a szünetben voltam(7 napig), utána pedig a barnázás, ááááá, nem kívánom senkinek!:-(

Nekem ezért lett cserés a Cypromix, 7 hónapig szenvedtem így, már szóltam nem egyszer az orvosnak, de hitegetett hogy elmúlik. Elmentem egy másikhoz, megnyugtatott hogy minden rendben és lecseréltük. Azóta semmi bajom. Lehet kicsit magasabb hormontartalmú tabletta kell neked, de nem én vagyok az orvos. Baba miatt meg ne idegeskedj. Görcseid nincsenek? Sajnos nekem az is volt és nagyon véreztem ha a szünetben voltam(7 napig), utána pedig a barnázás, ááááá, nem kívánom senkinek!:-(
A kérdező hozzászólása: május 16-án jött meg és olyan 20.áig tartott, (rendesen, elég erõs vérzésem van)és ma azt vettem észre h barnás a bugyim. Cypromixet szedek, és nem védekezünk a párommal. 4.levélnél tartok, azt egy hete szedem.
A kérdező hozzászólása: görcseim nem, bár a hasam sokszor fáj az idegességtõl h akkor ezek most minek a tünetei.. de különösebben nem. ma megyek dokihoz (bár nem tudom milesz, többször volt h meg se vizsgált holott vártam volna..) lehet erre is csak mond valamit és lehet nem is ugy van...:(
A kérdező hozzászólása: és nem szedtem semmit, kb 1 hónapja szedtem antibiotikumot 3-4 napig, bár nem vártunk egy hetet, és igy el is mentem dokihoz de azt mondta nem lehet semmi baj mert a tabletta igy is véd és pont abban az idõszakban már védett voltam, tehát csak igaza volt.. mult héten jelentkezett egy kicsi émelygés, fejfájás szédülés, plusz magas vérnyomás de szerintem az csak a stressz miatt mert mégiscsak vizsgaidõszak van..De semmi nagyon komoly, és mint mondtam mindig pontosan szedem a gyogyszert.
A kérdező hozzászólása: köszönöm az eddigi válaszokat, rendesen szedem a tablettát mindennap este 7kor veszem be 1-2x volt h pár órával késõbb de sosem hagytam ki szemet. igazából midnig van bennem egy kis félsz hogy hiába szedem a tablettát lehet h nem hat, és többször érzek kisebb fájdalmat az alhasamba és a melleim is nagyon érzékenyek de ezt annak tudom be h a gyogyszer mellékhatása. mert eddig én sem hittem hha rendesen szedem akkor összejöhet a baba, elvégre miért is van a fogamzásgátló tabi, csak igy h most jelentkezett ez a barna folyás, és utána olvastam h ez mit is jelenthet.. hát eléggé megijedtem, nagyon nincs itt az ideje a babának..
Köztivérzés, nem szedtél közben vmi más gyógyszert/C vitamint is? Hányás, hasmenés? Mindig nagyjából azonos idõben veszed be a tabit? Ha semmi probléma nem volt, lehet, hogy nem ez a legmegfelelõbb fogamzásgátló számodra, akkor viszont doki, hogy írjon fel mást. A Nixi nevû válaszadó pedig hülyeséget írt, a fogamzásgátló tabletta pearl indexe szinte a legjobb.
Nixi31 Te mirõl beszélsz? Mi az, hogy nem megbízható a tabletta? Elég sok nõ esett volna már teherbe, ha ez egy lenne! Kedves Kérdezõ! Ha rendesen beszedted a tabit, nem lehet gond. Közti vérzés, ha legközelebb is tapasztalod, akkor irány a doki, vagy ha mostanában mész említsd meg neki.
Hormoningadozásnál elõfodul köztivérzés, barnázás. Nekem is volt egyszer, 7 év gyógyszerszedés alatt. Elmentem vele dokihoz, megvizsgált és mondta, hogy ha újra jelentkezik, akkor menjek vissza. Nem fordult elõ többször. Ha elõfordult volna, akkor írt volna más gyógyszert, mert a barnázás azt jelentené, hogy nem jó nekem ez a fajta bogyó. Ha rendesen szedted, akkor biztos, hogy nem vagy terhes.
Ha el felejtettél 1-1 szemet, és utána bekapkodtad, attól is lehet ilyen. De menj dokihoz inkább.
Tudod, a tabletták nem igazán megbízhatóak. Fordulj egy nõgyógyászhoz. Kezdjetek el védekezni. Nixi31
Ha úgy gondolod, hogy nem megfelelõ az orvos, akkor válts. Lehet elmész másikhoz, rendesebben viselkedik veled, megvizsgál stb. Tegnapi 11:02-es voltam.

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!