Találatok a következő kifejezésre: Szentendrei vagyok, szeretnék (1 db)

Szentendrei vagyok, és szeretnék egy kosárlabda egyesületbe játszani, ahol vihetem is valamire, és közel is van. Hol lehet ilyen?

Elég rég óta kosarazom és nem is rosszul.. 14 éves vagyok.

Legjobb válasz: kosárcsapatok oldalát nézve szokott lenni olyan,ami az utámpotlással foglalkozik, és ott szokott lenni oylan is, hogy várják az érdeklõdõket, szóval a környéki kosár klubok honlapjait nézegesd. és nagy kalappal hozzá :)

kosárcsapatok oldalát nézve szokott lenni olyan, ami az utámpotlással foglalkozik, és ott szokott lenni oylan is, hogy várják az érdeklõdõket, szóval a környéki kosár klubok honlapjait nézegesd. és nagy kalappal hozzá :)
EgyesületbeN. Bocs, de baromira zavarta a szemem.
A kérdező hozzászólása: hova?= ba, be miben?=ban, ben.. jó igaz, elirtam, de énis tudom..

Hasonló válaszok

A kérdés szövege Válaszok száma

Melyik csatorna adja a mai magyar-román meccset?

3

Mai román-magyar vb selejtejő meccs. Mit gondoltok kik az esélyesebbek?

4

Románia - Magyarország, tipp?

A döntetlen reális lehet, a győzelem szerintem már nem annyira, a vereség meg katasztrófa lenne. Ilyenkor bánom, hogy az itthoni meccset, az utolsó pillanatban elbaltáztuk, mert ha azt megnyertük volna, akkor most 4 ponttal a Románok előtt lehettünk volna, magyarul szinte tuti lenne a 2. hely.....

HAJRÁ MAGYAROK, DE AZÉRT NYERJÜNK! :)

33

Hol tudom nezni a magyar-roman meccset online?

Nemetorszagban vagyok,de nagyon megszeretnem nezni a meccset. Segitsetek, hol tudom interneten? Az lenne a legjobb, ha valahogy telefonrol tudnam nezni. koszi!!17/L

2

Milyen kosárlabda cipőt ajánlotok? 33. 000 Forint alatt.

3

Ha 1 évig naponta 2 órát focizok (45 perc futás, 30 perc bója kerülgetés/ugrálás, 15-20 perc szabadrúgás/passzok, 15-20 sprintek) mennyit javul a focitudásom?

Alapvető dolgokat tudok tehát nem vagyok olyan rossz tudok gyorsan passzolni,20 méterről beveszem a sarkokat, letudom venni a labdát stb. kondim se olyan rossz.
13/L

3

Szerintetek van esélyem?

Kézilabdázok és nagyon szeretnék bejutni A Dunaujvárosi kohász Kézilabda Akadémiára! 6 éve kézilabdázok gyor vagyok jo a technikám és erőset lövök :)

1

Romániai magyarok! A pénteki Románia-Magyarország meccsen kinek fogtok szurkolni?