Találatok a következő kifejezésre: Szedtem 3 fogamzásgátlót. Most nem szedem (10 db)

van akinek igen, van akinek nem.szervezettõl függ.elsõ babámmal 2 hónap után lettem terhes, az ikreimmel 5 hónap után.
A szervezetedbõl a tabletta már rég kiürült, már 1 nap alatt.Itt az a lényeg, hogy van-e peteérésed.Ezt egy ovulációs teszttel ki tudod deríteni. Azért javasolják, hogy várjanak tabletta abbahagyása után a teherbeeséssel, mert legalább egy olyan hónap jó lenne, amikor nem megvonásos vérzésed van, hanem rendes menstruáció.Könnyebb kiszámolni a baba fogantatását és a szülés várható idõpontját. Emellett tényleg nem árt pár hónap, hogy kiderüljön rendesen beállt-e a peteérés.

Feher folyasom kocsonyas jellegu 2 menstruacios idoszak kozott max 3-szor. Ez mit jelenthet? Valamilyen fertozesem lenne? Fogamzasgatlo tablettat szedtem egy jo ideig, most nem szedem (remelve, hogy megszunik ez a periodikus kocsonyas allag).

Legjobb válasz: Nem a tojásfehérje nyákról beszélsz? A ciklusod közepén ha tojásfehérje nyákos van az a peteérést jelenti és teljesen normális. Mensid elsõ napja mikor megjön utána 10-16 napon jelentkezik a peteéréses nyákos folyás, mely 1-4 napig tart.

Nem a tojásfehérje nyákról beszélsz? A ciklusod közepén ha tojásfehérje nyákos van az a peteérést jelenti és teljesen normális. Mensid elsõ napja mikor megjön utána 10-16 napon jelentkezik a peteéréses nyákos folyás, mely 1-4 napig tart.
A kérdező hozzászólása: Lehet , hogy errol van szo, de az a gondom , hogy nem mindig ebben az idoszakban veszem eszre , hogy ez van.. Sem szaga , se szinelvaltozas nincs. Akkor ez szerinted egy termeszetes allapot?

Június óta nem szedek fogamzásgátlót, utána egy hónap múlva megjött rendesen, utána majdnem pontosan a következő de utána csak november (3 hónapra rá) végén most megint késik. Kb 5 évig szedtem a gyógyszert. Várjak még vagy menjek orvoshoz?

Legjobb válasz: Szia! Erre lehetett számítani,szerintem várjál még mert biztos hogy a gyógyszer borította fel a hormonháztartásod.Én korábban hagytam abba és még mindig nem állt be.Mondjuk én tovább szedtem kb.3 évvel

Szia! Erre lehetett számítani, szerintem várjál még mert biztos hogy a gyógyszer borította fel a hormonháztartásod.Én korábban hagytam abba és még mindig nem állt be.Mondjuk én tovább szedtem kb.3 évvel
Szia. Mindenképp minél hamarabb, már a 3 havi kimaradás után is el kellett volna menned, sztem összezavarodott a hormonháztartásod, kapsz rá gyógyszert, és rendbe fog jönni, de annak is idõ kell, ha a gyógyszert azért hagytad el, mert babát szeretnétek, akkor pedig S.O.S, mert ilyenkor azért kell egyéntõl függõen pár havi ciklus, hogy beálljon a mensid.Melody

Tisztelt Doktor Úr! Évek óta szedek fogamzásgátlót, most jelenleg 3 éve a Jange-t! Eddig nem volt vérzésproblémám, mindig időben jött meg! Most az utolsó 2 havi vérzésem szinte kimaradt, csak minimális barnás folyás volt! A gyógyszert rendesen szedtem, ne

Tisztelt Doktor Úr! Évek óta szedek fogamzásgátlót, most jelenleg 3 éve a Jange-t! Eddig nem volt vérzésproblémám, mindig időben jött meg! Most az utolsó 2 havi vérzésem szinte kimaradt, csak minimális barnás folyás volt! A gyógyszert rendesen szedtem, nem hagytam ki egy szemet sem! Augusztus óta gyógyszertárban készített bórsavas kúpot használok orvosom javaslatára ( bakteriális hüvelyfertőzés kezelésére)! Nem tudom ez befolyásol-e valamit! Múlt hónapban 3 nap késéssel jelentkezett ez a barnás folyás is, de vérzésem nem volt! Múlt héten megint meg kellett volna jönnie, de szinte csak kis pecsételő barnás folyásom volt, mint mielőtt megjönne a vérzés, de ez szintén elmaradt! A hasam is fájt mint a menstruáció idején szokott! Ön szerint ennek mi lehet az oka? Ha jövő hónapban sem jönne meg rendesen a vérzésem elmegyek az orvoshoz, de addig is hátha tudna nekem mondani valamit, hogy Ön szerint ennek mi lehet az oka!?

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! Fogamzásgátló tabletta hosszabb szedése után előfordulhat, hogy a vérzés igen minimálissá válik, az esetek többségében nem áll kóros dolog a háttérben. Pontosabb választ azonban kezelőorvosától kaphat, mert vizsgálat, személyes konzultáció is szükséges lehet. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! Fogamzásgátló tabletta hosszabb szedése után előfordulhat, hogy a vérzés igen minimálissá válik, az esetek többségében nem áll kóros dolog a háttérben. Pontosabb választ azonban kezelőorvosától kaphat, mert vizsgálat, személyes konzultáció is szükséges lehet. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Doktor Úr! Évek óta szedek fogamzásgátlót, most jelenleg 3 éve a Jange-t! Eddig nem volt vérzésproblémám, mindig időben jött meg! Most az utolsó 2 havi vérzésem szinte kimaradt, csak minimális barnás folyás volt! A gyógyszert rendesen szedtem, ne

Tisztelt Doktor Úr! Évek óta szedek fogamzásgátlót, most jelenleg 3 éve a Jange-t! Eddig nem volt vérzésproblémám, mindig időben jött meg! Most az utolsó 2 havi vérzésem szinte kimaradt, csak minimális barnás folyás volt! A gyógyszert rendesen szedtem, nem hagytam ki egy szemet sem! Augusztus óta gyógyszertárban készített bórsavas kúpot használok orvosom javaslatára ( bakteriális hüvelyfertőzés kezelésére)! Nem tudom ez befolyásol-e valamit! Múlt hónapban 3 nap késéssel jelentkezett ez a barnás folyás is, de vérzésem nem volt! Múlt héten megint meg kellett volna jönnie, de szinte csak kis pecsételő barnás folyásom volt, mint mielőtt megjönne a vérzés, de ez szintén elmaradt! A hasam is fájt mint a menstruáció idején szokott! Ön szerint ennek mi lehet az oka? Ha jövő hónapban sem jönne meg rendesen a vérzésem elmegyek az orvoshoz, de addig is hátha tudna nekem mondani valamit, hogy Ön szerint ennek mi lehet az oka!?

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! Fogamzásgátló tabletta hosszabb szedése után előfordulhat, hogy a vérzés igen minimálissá válik, az esetek többségében nem áll kóros dolog a háttérben. Pontosabb választ azonban kezelőorvosától kaphat, mert vizsgálat, személyes konzultáció is szükséges lehet. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! Fogamzásgátló tabletta hosszabb szedése után előfordulhat, hogy a vérzés igen minimálissá válik, az esetek többségében nem áll kóros dolog a háttérben. Pontosabb választ azonban kezelőorvosától kaphat, mert vizsgálat, személyes konzultáció is szükséges lehet. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Anyum olyan furcsa. Ezelőtt kb. 3 hónappal szedte a fogamzásgátlót, de most már nem szedi. 35 éves amúgy. Akkor mikor megjön a menzesze, még a 10.napon is betétet dob ki a szemétbe. Mi lehet vele?

Amúgy az 100%-osan biztos, hogy nem terhes, 14 éves vagyok és nem akarnak már gyermeket. A méhében mióma van. Úgyhogy csak arra szeretnék választ kapni, hogy miért nem szedi a fogamzásgátlót 35 évesen, amikor nem is terhes és miért dob ki a szemétbe betétet még a menzesze 10. napján is.

Legjobb válasz: Nézd, lehet hogy a gyógyszer idézteelõ nála a miómát és az abbahagyással vissza fog húzódni. Másrészt ilyenkor a nõknek általában több a vérzésük. De biztos jár anyud dokihoz, ne aggódj.

Nézd, lehet hogy a gyógyszer idézteelõ nála a miómát és az abbahagyással vissza fog húzódni. Másrészt ilyenkor a nõknek általában több a vérzésük. De biztos jár anyud dokihoz, ne aggódj.

Yasminelle fogamzásgátlót szedek mos szedtem el a 3 levéllel a 4. napon tartok és még nem jött meg viszont előtte lefeküdtem a párommal a szünetbe. Lehet baj? A 7 napos szünetbe nem véd a fogamzásgátló?

Legjobb válasz: Ne aggódj,a 7 napos szünetben is véd a fogamzásgátló! biztos nincs semmi gond,még lehet nem állt be teljesen a mensesed a gyógyszertõl,és azért nem azon a napon jött meg mint eddig. de ha nem jön meg a 7 napban,szedd tovább a gyógyszert és mielõbb menj el dokihoz!

Ne aggódj, a 7 napos szünetben is véd a fogamzásgátló! biztos nincs semmi gond, még lehet nem állt be teljesen a mensesed a gyógyszertõl, és azért nem azon a napon jött meg mint eddig. de ha nem jön meg a 7 napban, szedd tovább a gyógyszert és mielõbb menj el dokihoz!
A kérdező hozzászólása: köszi.de nagyon izgulok ahogy telnek a napok és nem jön meg:S csak ere tudok gondolni :S

Cypromix fogamzásgátlót szedek és most járt le a 3. hét. Azaz tegnap szedtem be az utolsó szemet, elvileg ma kellene hogy megjöjjön de nem érzek semmi előjelét mint mikor még nem szedtem gyógyszert normális ez?

Úgy van írva h menstruáció 8. napján kezdjem el szedni a második levél els? szemét. pl. ha szerdán jön meg és nem ma akkor szerdától számítsam? mellékhatásként bele van írva a fejfájás,amióta szedem nincs olyan hét h ne fájna a fejem,másnál is így volt?köszönöm a válaszokat.

Legjobb válasz: Szia! Szerintem nagyon nagy kavarodás van a fejedben gyógyszer téren. Az elsõ levél gyógyszert a mensesed elsõ napján kell benvenni(ellenkezõ esetben elsõ hó nem védett) ezután 21 napig szeded, ezután rá 2 három napra általában megszokott jönni(egyeseknél 7.. de ez nem számít) az utolsó bogyótól számított 8. napon kell a következõ szemet bevenni. és elõröl az egészet.(NEHOGY bevedd a mensesed elsõ napján megint, a második levélnél!)

Szia! Szerintem nagyon nagy kavarodás van a fejedben gyógyszer téren. Az elsõ levél gyógyszert a mensesed elsõ napján kell benvenni(ellenkezõ esetben elsõ hó nem védett) ezután 21 napig szeded, ezután rá 2 három napra általában megszokott jönni(egyeseknél 7.. de ez nem számít) az utolsó bogyótól számított 8. napon kell a következõ szemet bevenni. és elõröl az egészet.(NEHOGY bevedd a mensesed elsõ napján megint, a második levélnél!)

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!