Találatok a következő kifejezésre: Pecsételő vérzésem a tablettától: (2 db)

Aki semmi mellekhatast nem erez a fogamzasgatlo tablettatol (mellfajas, hanyinger, hasfajas, nincs pecsetelo verzes, pontosan jon meg) az azt jelenti hogy "tokeletes"a gyogyszer az o szamara?

Mar 2 eve szedem,es egy darabig biztos hogy nem fogom abba hagyni,nem tudom hogy mennyire karos a szervezetemre,mivel semmi bajom tole nem is erzem hogy szedem,gondolom nem annyira.

Legjobb válasz: fogalmazhatunk úgy is. arra ügyelj, hogy ne dohányozz mellette

fogalmazhatunk úgy is. arra ügyelj, hogy ne dohányozz mellette
A kérdező hozzászólása: dohanyzok
nekem semmi mellékhatás, pedig a doki nem is vett vért elõtte, meg semmi, csak ultrahang-vizsgálat volt.. Úgy látszik, számomra ez a tökéletes, én egy éve szedem a Symiciát. Ha nincs semmi mellékhatás, akkor semmi probléma, édesanyám is jó pár évig szedte, és semmi baja. Te milyet szedsz?
A kérdező hozzászólása: Artizia/Dalia kinek hogy ismeros.a hormon is eleg keves benne.0, 075mg/0, 020mg.Remelem akkor nem lesz gond kesobb sem , amugy nekem is vervetel nelkul iretak fel.
Idõvel derül ki, tudod, lehetnek késõbb kialakult dolgok is.... De persze lehet, hogy semmi bajod nem lesz tõle. A dohányzás nagyon nem ajánlott :(

Pecsételő vérzésem van a tablettától: lehetek terhes?

Belarat szedek, és úgy voltunk együtt, hogy a napokban pecsétel? vérzésem volt. Lehet, hogy nem hatott a gyógyszer kell?képpen?

Legjobb válasz: Nem lehetsz, ez csak a tabletta mellékhatása

Nem lehetsz, ez csak a tabletta mellékhatása
Ha rendesen szeded a bogyót és már eltelt a tájékoztatóban feltüntetett idõ, ami után védett vagy, akkor nagyon kicsi rá az esély hogy terhes legyél. A vérzés annak lehet a jele, hogy most kezdted a bogyót szedni, mert ilyenkor elõfordulhat ilyen, a szervezeted nem szokta meg, illetve ha menstruáció után voltál, még akkor is elõfordulhat ilyen. Olyan is van hogy ha már teljesen elmúlt a menszeszed és szeretkeztek, utánna jelentkezik ilyen vérzés, az a "maradék" ami még bent marad. Viszont ha egyik sem és már régebben szeded a bogyót akkor talán váltanod kéne, beszéld meg a nõgyógyászoddal.
Szerintem nem kell rögtön a dokihoz rohanni! Ha most kezdted el szedni, akkor ez teljesen normális tünet (a tájékoztatóban is benne van) !
Ez természetes! Higyj nekem! Itt elõttem hülyeséget beszélnek... A barátnõmnek majdnem 10 napig volt még pecsételõ vérzése a menzesze után, ahogy elkezdte szedni a tabit. Aggodalomra semmi ok! El fog múlni, és szerintem nem lehetsz terhes! A magyarázat a p. vérzésre a következõ: hozzá kell szoknia a szervezetednek ahhoz, hogy kívülrõl irányítják. Nõgyógyásztól van az info! Biztos jo! Nincs semmi gond, nyugodj meg! És jó szexelést kívánok!!!
Mindenképpen beszélj a nõdokiddal. Ez a tünet nem jó. Szerintem gyógyszert kéne váltani, mert ez neked nem jó.

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!