Találatok a következő kifejezésre: Most kezdtem szedni balera (3 db)

Most kezdtem fogamzásgátló szedni (balera) és 12napaj megvan, bár az utolsó 5-4-5 napban elég kismennyiségben, ez mostt a tabi miatt van?

Illetve vissza kell e mennem a dokihoz,h valami nem stimmel? El?tte 7-8 napig volt meg mindig, meg néha 1-2 napig pár csepp, teáht nem értem :S

Legjobb válasz: Ez a tabi mellékhatása. Ha a következõ mensid (aminek az elsõ levél beszedés után 2-4 nappal kell megjönnie) után is ugyanígy vézel, akkor érdemes visszamenni a dokihoz, mert ez akkor azt jelenti, hogy a tabi nem válik be. Addig pedig szedj 1000mg-os C-vitamint. Ezt javasolná a doki is, ha most mennél vissza!

Ez a tabi mellékhatása. Ha a következõ mensid (aminek az elsõ levél beszedés után 2-4 nappal kell megjönnie) után is ugyanígy vézel, akkor érdemes visszamenni a dokihoz, mert ez akkor azt jelenti, hogy a tabi nem válik be. Addig pedig szedj 1000mg-os C-vitamint. Ezt javasolná a doki is, ha most mennél vissza!
A kérdező hozzászólása: köszi szépen a választ, de így is hatni fog vagy inkább még ne kísérletezzek ?
én már 6 hónapja szedek tabit, és mindig peteéréskor olyan mintha meglenne a bajom... véres darabok stb :( kell fog.gátlót váltanom, de még nem álltam le a szoptatással, ugy hogy nem tehetek semmit... nekem azt mondta az orvos hogy az ilyen rendszertelenség max 4 hónapig van... 4. hónap után jobb lesz ha dokihoz mész... vagy akár most is és kérj tanácsokat töle
Én is elõször szedek, nekem 3hete van meg. AM. én is tettem fel hasonló kérdést, ott normálisnak itélték. (Utolsó válaszolónak: ha mensikor vér darabok/rögök vannak az vas hiány. Tapasztalat :) )

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!