Találatok a következő kifejezésre: Lehetséges h baj (4 db)

Mit gondoltok lehetseges, h terhes vok? Ill. mekkora bajt csinaltam a hormonhaztartasomban az esemeny utana tabletta ill. fogamzasgatlo keveresevel?

Korulbelul tavasz ota rendszeresen szedem a fogamzasgatlot.Eddig minden rendesen zajlott a szexualis eletemben(fogamzasgatlas teren. Az elejen gumival is vedekeztunk a parommal, az utobbi idoben mar nem hasznaljuk, de tovabbra sem elvez belem.

Legjobb válasz: Basszus, már ne is haragudj, de nem vagy normális... Fogamzásgátó mellet szigorúan tilos 72 órás tabit bevenni!!! Szerintem menj el orvoshoz, mert most aztán akármi bajod lehet...

Basszus, már ne is haragudj, de nem vagy normális... Fogamzásgátó mellet szigorúan tilos 72 órás tabit bevenni!!! Szerintem menj el orvoshoz, mert most aztán akármi bajod lehet...
sürgõsen doki!vérvétel stb stb...:S te nem vagy komplett már bocsi:S
Úr isten:S Tényleg elég nagy bajt csináltál, ki tudja, hogy reagál a szervezeted. Lehet, hogy jóideig egyáltalán nem jön meg. Én azt tanácsolnám, hogy hagyd abba a fogamzásgátló szedését legalább 3-4 hónapig, hogy helyreálljon a hormonháztartásod, de nem tudom ez mennyire jó ötlet. Szerintem azonnal menj dokihoz, mert lehet baj... Ha egy hónapban 3 esemény utánit beveszel, akár meg is halhatsz, nem tudom, veled most mi lehet a helyzet, de tényleg nem jó, amit csináltál.
terhes valóban nem leszel, de ezta kérdést még a sürgõsségi bevétele elõtt kellett volna feltenni... örülj neki ha nem lesz semmi bajod. vérezni meg jó hogy nem fogsz amíg szeded a gyógyszert, majd a szünetben.
Remélem, nem vagy terhes, minden baja lehet ettõl a babádnak, de neked is. FIGYELJETEK ODA, MIELÕTT EGYMÁSNAK ESTEK!
Szia! Bár nincs sok közöm a fogamzásgátlókhoz és az esemény utáni tablettákhoz, így együtt meg végképp, de már így leírva is félelmetesnek hangzik. Szerintem menj el dokihoz minél hamarabb, bár nem értek hozzá, de lehet, hogy nagy bajt okoztál magadnak! Terhes nem hiszem, hogy vagy, de ez a két gyógyszer így együtt nem hiszem, hogy jó a szervezetednek. A doki biztos tudja mit kell ilyenkor tenni, és meg lehet oldani a gondot. De azért ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülsz, egy kicsit járj utána… azért 72 órás, mert van 72 órád, ezalatt sok mindennek utána lehet járni! (bár nem tudom, hogy ez a külföldi gyógyszer is 72 órás e) Minél hamarabb keresd fel a dokit, segíteni fog! De elképzelhetõnek tartom, hogy most pihenésre lesz szüksége a szervezetednek… Vigyázz magadra 17/L
Szia! Jajj :( Ez nagy baj. Ezek hormontartalmú készítmények. Az esemény utáni nagyon nagyon erõs, hagyni kellett volna a fenébe, ha kihagytad hát kihagytad, akár ki is hányhattad volna, szóval semmi baj nem lett volna. Terhes biztosan nem vagy, viszont az egészségedet tetted kockára. Valószínûleg nem 40 éves vagy, így a szervezeted regenerálódni fog, tehát meddõ véleményem szerint nem leszel, de ilyet többet ne csinálj, akár végleges terméketlenséget csinálhat, vagy még ennek a tetejébe más hormonrendszeri problémákat. Én azt ajánlom beszélj a nõgyógyászoddal, hogy akkor most a fogamzásgátlóval mi legyen, szerintem azt fogja javasolni, hogy ne kezdj majd új levelet, majd csak pár hónap múlva. Viszont önmagadtól, ne változtass semmin, beszélj mindenképp az orvosoddal, ha nõgyógyász nincs a közeledben, akkor egy házi orvossal, vagy bármilyen orvossal, minél hamarabb. Kívánom, hogy semmi baj se legyen!
A kérdező hozzászólása: Nagyon szepen koszonom a valaszokat, tanultam az esetbol az egyszer biztos, mindenkepp felkeresek egy orvost meg a heten, es meglatjuk mi lesz. Koszonom megegyszer !!!
nehogy abbahagyd a fogamzasgatlot 3-4 honapig, mivel h minimum fél évig kell szüneteltetni, ha azt akarod. a par honap nem ér semmit. nem is ajanlatos sokszor szüneteket tartani, mert az nagy rúgás a petefészkeknek, méhnek. nekem ezt mondta a soki amikor én is ugy döntöttem h par honapig nem szedtem. de maskor ne vegyél be 72 orasat, inkabb vard a jó szerencsét, de fog. gatlo mellett nem szabad. sürgõsen menj el orvoshoz, mi innen nem igazan tudunk segiteni.

Lehetséges h valami baj van a gyógyszerrel?

'hónapja kezdteme el szedni a Belará tel?ször mikor pecsétel?s menstruációm volt.Ez 3napig tartott, majd elmúlt lefeküdtünk a barátommal és azóta vérzek.Dea gyógyszer szedését nem hagytam abba. Most kéne a 7 napos szünetben megjönnie de akkor már közel 1 hónapja megvan..Lehet olyan hatása a gyógyszernek h el?idéz mentsruációt?? Vagy ze mit?l lehet...MIt csináljak??Ha a 7napos szünet után sem múlik el elmegyek az orvoshoz..Bár a Belara szedése el?tt naon beteg voltam és rengeteg gyógyszert szedtem, meg a menszim csak fél éve normális.Mi lehet a baj???

Legjobb válasz: Nekem egyik baráátnõm ugyanígy járt. Az volt a baj, hogy túl alacsony volt a gyógyszer hormontartalma. Szerintem mielõbb menj el az orvoshoz, de ha úgy érzed, akár ki is várhatod az igazi idejét a vérzésednek.

Nekem egyik baráátnõm ugyanígy járt. Az volt a baj, hogy túl alacsony volt a gyógyszer hormontartalma. Szerintem mielõbb menj el az orvoshoz, de ha úgy érzed, akár ki is várhatod az igazi idejét a vérzésednek.

Mi baj lehet? Nehany napja faj a hasam alja, es estenkent emejgek meg hanyingerem van enyhen. A mensim elott valo nap egyutt voltunk a parommal es talan lehetseges h terhes vagyok?

Legjobb válasz: A mensid rendesen megjött? Nem túl nagy a valószínûsége,hogy egy nappal a mensi elõtt teherbe ess,bár volt már ilyen. Szerintem ha rendesen megvolt a mensid,akkor nem valószínû,hogy babás vagy.

A mensid rendesen megjött? Nem túl nagy a valószínûsége, hogy egy nappal a mensi elõtt teherbe ess, bár volt már ilyen. Szerintem ha rendesen megvolt a mensid, akkor nem valószínû, hogy babás vagy.
A kérdező hozzászólása: Igen rendesen megjott, masnap. Viszont en lassan mar egy eve fogamzasgatlot hasznalok, es attol csokkent a verzes mennyisege, de most kevesebb volt az eddigieknel.
A biztonság kedvéért csinálj egy tesztet, de nem hiszem, h terhes vagy.

Miert vereztem mikor szedtem a fogamzasgatlot mikor meg abbahagytam akkor meg nem jott meg a havi bajom? Lehetseges e h terhes vagyok?

mivel eppen majus 1re kellet volna megkapnom a havi bajom en azt nem akartam, es mivel szedem a fogamzasgatlot akkor nem csinaltam szunetet a ket doboz kozott. utana mikor mart csak meg 5 v 6 tabbletam volt akor elkezdett valami fekete valadek folyni belolem. en nem hagytam abba a tablettaval hanem vegig beszedtem es most mikor bekovetkezett a 7 nap szunet amikor megkellett volna kapnom a havi bajom akkor nem kaptam meg hanem minden nap szinten ugyanaz a fekete ffolyadek folyik belolem de csak kis menyisegbe. lehetseges hogy terhes is vagyok attol fuggoen hogy szedem a fogamzasgatlot vagy csak hogy hormonzavarom van es nem megfelelo a gyogyszer amit szedek?!

Legjobb válasz: A folyamatos szedés miatt felborult a hormonháztartásod. Sajnos ezzel te idézted elõ a "hormonzavarodat" Nem valószínû, hogy terhes vagy, de azért tesztelj és addig, ameddig nem derül ki, hogy negatív ne folytasd a gyógyszerszedést.

A folyamatos szedés miatt felborult a hormonháztartásod. Sajnos ezzel te idézted elõ a "hormonzavarodat" Nem valószínû, hogy terhes vagy, de azért tesztelj és addig, ameddig nem derül ki, hogy negatív ne folytasd a gyógyszerszedést.

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!