Találatok a következő kifejezésre: Ki a birkózónk (1 db)

nem igazából kiskumajsai istvánt akartam... persze, hogy Bárdosit :D
Az nem Bárdossy Sándor ?:D
Nem azaa hogyishívjáák.."Madáár" ?:D
Polyák Imrérõl, Hegedûs Csabáról még nem hallottatok?
En is Hegedus Csabara tippelek. Nem veletlenul kapta a Muncheni olimpia utan a Mr Tus becenevet. Minden meccsen tussal nyert es anno o szerezte meg a 100. magyar opimpia bajnok cimet.
Polyák Imre az évszázad birkózója lett. nem írom le hogy mi mindent nyert mert az sokáig tartana
valószínüleg tényleg Növényi Norbert. esetleg Bárdos Sándor, bár õ nem birkózásban lett a legsikeresebb, de abban is nagyon jó. de majd Peking után reméljük megint új választ adhatunk erre. :)
Ugye Bárdosi Sándort akartál írni...? :DDDD

Hasonló válaszok

A kérdés szövege Válaszok száma

Hol tudom megtalálni a Magyar olimpiai sikereket összefoglaló videót amit az M1-en játszottak be?

8

Miért nem kapnak szép érméket a Londoni Nyári Paralimpia dobogósai, úgy mint a Londoni Olimpia győztesei?

12

A Horváth Mariann féle közvetítést (Szilágyi Áron) hol lehet megnézni-meghallgatni? Az MTV videótárában hiába keresem. Nagyon szeretném meghallgatni, mert lemaradtam róla.

Az ncore-on nem találom.

3

Szerintetek lesz valamikor Olimpia Magyarországon?

Mert id?r?l id?re felröppennek a hírek, de nem tudom, hogy tényleg komolyak-e. Pedig de jó lenne....

8

A 2012-es olimpiai magyar érmeket összefoglaló kisfilmet hol lehet megnézni online?

Kérlek linket küldjetek.

4

Miért csak két hét az olimpia?

Lehetne szerintem 4-5 hét is, a versenyszámokból és a versenyz?k számából kiindulva. Például annyi program van, hogy nem is lehet mindent követni, egy csomó mindenr?l lemaradunk. Szerintem tovább is elnyújthatnák és akkor nem lenne ilyen hamar vége.

5

Az normális, hogy a városunkban 4 helyen van babaúszás, de felnőtt és gyerek úszásoktatás nincs? Ennek a babúszásnak mi értelme van? Szerintem, és mások szerint is pénzlehúzás.

7

Hol tudnám visszanézni a magyar csapat bevonulását a londoni olimpia megnyitóján? Linkelnétek videót?

1

Mennyi pénzt kapnak a helyezésért? ( többi lent)

Ugye aki érmet nyer arról tudjuk mennyit kap, de aki 4., 5. ill 6. helyezett az mennyi pénzt kap olimpia után?És ha ugyanez csapatnál van?