Találatok a következő kifejezésre: Kb 10 szedek egy (5 db)

Már 2 hónapja nem szedek fogamzásgátlót. Kb 10-11 napja voltam együtt a férjemmel. Volt egy olyan női megérzésem, hogy terhes vagyok, de ma vettem egy tesztet és az negatív volt. Lehet, hogy a hormonszintem nem elég magas még? Vagy csak bebeszélem?

Legjobb válasz: hát elvileg 3hónapnak kéne eltelni, hogy terherbe essél a fogamzásgátló abbahagyása után.de ha nagyon szeretnéd tudni, akkor az együtt lét után 21.napon vegyél terhességi tesztet, mivel akkor mutatható ki hogy az vagy e!

hát elvileg 3hónapnak kéne eltelni, hogy terherbe essél a fogamzásgátló abbahagyása után.de ha nagyon szeretnéd tudni, akkor az együtt lét után 21.napon vegyél terhességi tesztet, mivel akkor mutatható ki hogy az vagy e!
Fogamzásgátlója válogatja, hogy mennyi idõnek kell eltelnie az abbahagyása után ahhoz, hogy bátran bevállalhassatok egy kicsit. Én 6 évig szedtem. Az abbahagyása után, még abban a hónapban terhes lettem, és ezt nem találta problémának az orvos. Ami a teszetet illeti, nekem csak az 5. héten mutatott poz. eredményt.
Én is hasonló helyzetben vagyok a fogamzásgátlóval kapcsolatban. Melyiket szedted?
Az elsõ terhességem elõtt Tri Regolt szedtem 9 évig. 1 év kellett hogy terhes legyek. A második terhességem elõtt Yadine-t szedtem 5 évig, 9 hónap kellett hogy terhes legyek.Most 36 hetes kismama vagyok.

Tisztelt Doktor Úr! 49 éves vagyok, és közel egy éve rendszertelen a menstruációm. Az elején kellemetlen hőhullámokkal küszködtem, azonban ez mostanra elviselhetővé enyhült. Kb. 10 éve nem szedek semmilyen fogamzásgátló szert, viszont teherbe sem estem an

Tisztelt Doktor Úr! 49 éves vagyok, és közel egy éve rendszertelen a menstruációm. Az elején kellemetlen hőhullámokkal küszködtem, azonban ez mostanra elviselhetővé enyhült. Kb. 10 éve nem szedek semmilyen fogamzásgátló szert, viszont teherbe sem estem annak ellenére, hogy nem védekeztünk a párommal. Az elmúlt pár hónapban viszont nemi ingerre sem nedvesedem úgy, ahogyan az korábban jellemző volt. Ez a tünet is visszavezethető a változókorra, vagy esetleg más probléma lehet a háttérben. Van-e valami megoldás a problémámra. Üdvözlettel: Erzsébet

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! Az életkorát és az említetteket is figyelembe véve nagyon valószínű, hogy a hüvelyszárazságot a hormonhiány okozza. Ennek ellensúlyozására, illetve a kellemetlen tünetek megszüntetésére a növényi alapú Cikatridina kúp rendszeres, folyamatos alkalmazását javaslom. Enélkül nemcsak a szárazság, hanem egyéb kellemetlen tünetek is megjelenhetnek! Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! Az életkorát és az említetteket is figyelembe véve nagyon valószínű, hogy a hüvelyszárazságot a hormonhiány okozza. Ennek ellensúlyozására, illetve a kellemetlen tünetek megszüntetésére a növényi alapú Cikatridina kúp rendszeres, folyamatos alkalmazását javaslom. Enélkül nemcsak a szárazság, hanem egyéb kellemetlen tünetek is megjelenhetnek! Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Doktor Úr! 49 éves vagyok, és közel egy éve rendszertelen a menstruációm. Az elején kellemetlen hőhullámokkal küszködtem, azonban ez mostanra elviselhetővé enyhült. Kb. 10 éve nem szedek semmilyen fogamzásgátló szert, viszont teherbe sem estem an

Tisztelt Doktor Úr! 49 éves vagyok, és közel egy éve rendszertelen a menstruációm. Az elején kellemetlen hőhullámokkal küszködtem, azonban ez mostanra elviselhetővé enyhült. Kb. 10 éve nem szedek semmilyen fogamzásgátló szert, viszont teherbe sem estem annak ellenére, hogy nem védekeztünk a párommal. Az elmúlt pár hónapban viszont nemi ingerre sem nedvesedem úgy, ahogyan az korábban jellemző volt. Ez a tünet is visszavezethető a változókorra, vagy esetleg más probléma lehet a háttérben. Van-e valami megoldás a problémámra. Üdvözlettel: Erzsébet

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! Az életkorát és az említetteket is figyelembe véve nagyon valószínű, hogy a hüvelyszárazságot a hormonhiány okozza. Ennek ellensúlyozására, illetve a kellemetlen tünetek megszüntetésére a növényi alapú Cikatridina kúp rendszeres, folyamatos alkalmazását javaslom. Enélkül nemcsak a szárazság, hanem egyéb kellemetlen tünetek is megjelenhetnek! Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! Az életkorát és az említetteket is figyelembe véve nagyon valószínű, hogy a hüvelyszárazságot a hormonhiány okozza. Ennek ellensúlyozására, illetve a kellemetlen tünetek megszüntetésére a növényi alapú Cikatridina kúp rendszeres, folyamatos alkalmazását javaslom. Enélkül nemcsak a szárazság, hanem egyéb kellemetlen tünetek is megjelenhetnek! Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Kb 10 napja szedek egy olyan tabletta féleséget ami fényessé teszi a hajat, széppé a bőrt meg a körmöket. Előfordulhat, h azóta kicsit kellemetlen a száj szagom?

Sokszor érzem, saját magamon, hogy kicsikét kellemetlen a száj szagom, néha a szám íze se vmi jó, de csak azóta amióta szedem azt a bogyót. Bevallom ?szintén elég sokat segített a körmömöm, mert azóta nem tört le meg semmi. Szépek. De vhogy már unom, h estére mindig "bebüdösödik" a szám :S

Legjobb válasz: Nézd meg az összetételét, ha van benne B-vitamin, attól lehet, mert nagyon erõs, kellemetlen szaga van. Rossz szájízt okozhatnak pl. a vastartalmú készítmények is.

Nézd meg az összetételét, ha van benne B-vitamin, attól lehet, mert nagyon erõs, kellemetlen szaga van. Rossz szájízt okozhatnak pl. a vastartalmú készítmények is.
Próbálj meg sûrûbb fogmosással küzdeni a szájszag ellen. Pl. minden étkezés után moss fogat vagy használj szájvizes öblítést. Hátha ez segít valamit.
Hát.. ha azóta nem mosol fogat, akkor IGEN!!!!!!

Ha a menzeszem 5.-én jött meg, kb este 10-kor és de csak köv. nap kezdtem el gyógyszert szedni! Azóta percre pontosan szedem. Kell 7napos kiegészítő vagy már véd teljesen? Mercilont szedek. Tegnap egy kicsit barnásabb volt a folyásom ez lehet baj?

Legjobb válasz: Ez attól is függ, hogy mikor vetted be a tablettát. Ha reggel/délelõtt, talán még nem nagy baj, de ha estefelé, akkor kell a kiegészítés. De ha jól értelmezem, már a 7 nap is letelt..:) A barnás folyás a gyógyszer miatt van, szinte természetes az ilyen, nem baj, csak ha rendszeressé, többé válik, és hónapok múlva sem múlik el.

Ez attól is függ, hogy mikor vetted be a tablettát. Ha reggel/délelõtt, talán még nem nagy baj, de ha estefelé, akkor kell a kiegészítés. De ha jól értelmezem, már a 7 nap is letelt..:) A barnás folyás a gyógyszer miatt van, szinte természetes az ilyen, nem baj, csak ha rendszeressé, többé válik, és hónapok múlva sem múlik el.
en nem nagyon ertem a kerdest. Ha most kezdted el szedni a tablettat, akkor igy is ugyis kell az elso 7 napban vedekezni, akar hanyadik napjan kezded el szedni a menzesznek. A barnas folyas elofordul az elso honapokban, ne agoodj.
A kérdező hozzászólása: köszönöm a válaszokat.. (:
Nem minden gyógyszernél. Az enyém ELVILEG az elsõ szemtõl hat, persze ezt nem mertem kipróbálni. Két hetet érdemes várni! (elsõ válaszoló)

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!