Hol lehet ma a magyar román meccset élőben neten nézni?

Melyik csatorna adja a mai magyar-román meccset?

3

Mai román-magyar vb selejtejő meccs. Mit gondoltok kik az esélyesebbek?

4

Románia - Magyarország, tipp?

A döntetlen reális lehet, a győzelem szerintem már nem annyira, a vereség meg katasztrófa lenne. Ilyenkor bánom, hogy az itthoni meccset, az utolsó pillanatban elbaltáztuk, mert ha azt megnyertük volna, akkor most 4 ponttal a Románok előtt lehettünk volna, magyarul szinte tuti lenne a 2. hely.....

HAJRÁ MAGYAROK, DE AZÉRT NYERJÜNK! :)

33

Hol tudom nezni a magyar-roman meccset online?

Nemetorszagban vagyok,de nagyon megszeretnem nezni a meccset. Segitsetek, hol tudom interneten? Az lenne a legjobb, ha valahogy telefonrol tudnam nezni. koszi!!17/L

2

Milyen kosárlabda cipőt ajánlotok? 33. 000 Forint alatt.

3

Ha 1 évig naponta 2 órát focizok (45 perc futás, 30 perc bója kerülgetés/ugrálás, 15-20 perc szabadrúgás/passzok, 15-20 sprintek) mennyit javul a focitudásom?

Alapvető dolgokat tudok tehát nem vagyok olyan rossz tudok gyorsan passzolni,20 méterről beveszem a sarkokat, letudom venni a labdát stb. kondim se olyan rossz.