Találatok a következő kifejezésre: Hogy lehet tabi mellett (3 db)

Fogamzádgátló tabi rendes szedése mellett hogy lehet valaki terhes?

Nem értem, miért írják, hogy szednek tabit aztán mégis jött a baba...Ha rendesen beállítja az orvos, rendesen beszedi az illet?, lehet?leg nem pont középid?ben vannak együtt, akkor hogy lehetnek terhesek?

Legjobb válasz: Úgy, hogy semmi sem 100%. Még a tabi sem, noha lényegesen alacsonyabb a pearl indexe, mint például az óvszeré. http://szexologia.blog.hu/2007/09/03/pearl_index_fogamzasgat.. Itt olvashatsz errõl kicsit bõvebben. :)

Úgy, hogy semmi sem 100%. Még a tabi sem, noha lényegesen alacsonyabb a pearl indexe, mint például az óvszeré. http://szexologia.blog.hu/2007/09/03/pearl_index_fogamzasgat.. Itt olvashatsz errõl kicsit bõvebben. :)
sehogy. ha betartja a szabályokat és figyel a hasmenésre hányásra egyéb gyógyszerekre, nem lehet terhes.

Hogy lehet a tabi mellett teherbe esni?

Legjobb válasz: Olvasd el a betegtájékoztatót!Amúgy abba kell hagyni a szedést de azt nem tudom hogyan.Tudod,betegtájékoztató!

Olvasd el a betegtájékoztatót!Amúgy abba kell hagyni a szedést de azt nem tudom hogyan.Tudod, betegtájékoztató!
Ez általában akkor fordul elõ, ha nem szeded rendszeresen, vagy ha nincs ideje felszívódni, tehát ha pl.hánysz vagy hasmenésed van a bevételtõl számított 4-5órán belül.
Ahogy az elõttem szólók is írták, benne van a betegtájékoztatóban is. Akkor eshetsz teherbe, ha nem rendesen szeded a tabit vagy nem tud felszívódni rendesen. De nem akarok ismételgetni... ott a tájékoztató.
A kérdező hozzászólása: oké-oké!csak kíváncsi voltam h ezek mellett lehet-e még vmi.de akkor megnyugodtam mert 1* se hánytam és 1* se felejtettem ki a tabit:)
szia! Nem akarlak beparáztatni, de az anyám rendesen szedte a tablettát és nem hányt, nem ment a hasa, és én mégis megfogantam és megszülettem. Szóval kb 1% esély mégis ott van.
a tabletta sem nyújt 100%-os védelmet...

Mitől lehet, hogy tabi mellett barnázom?

Már több mint 1 éve szedek Gracialt.Most még 2 tabi volt hátra,de már barnáztam.Mit?l lehet ez?Volt már rá példa,de akkor beteg voltam,így érthet? h bernáztam.De most nem vagyok beteg,rendesen szedem,igaz nem volt vészes,csak zavaró,hogy megtörtént tabi mellett.Lehet azért mert elég stresszes hónapom volt?Tabi mellett lehet ett?l?Írassak fel másikat orvossal?

Legjobb válasz: szerintem ne aggódj.nekem is volt ilyen,elmúlt.

szerintem ne aggódj.nekem is volt ilyen, elmúlt.
Én is Gracialt szedtem, amellett nekem mondjuk ilyesmi nem volt, viszont most álltam át Yadine-re, és attol meg nekem a 12. szem óta, már 4. napja van barnázásom. Tök idegesítõ, de tudom hogy a tabi okozza, egyrészt mert ez gyengébb, másrészt meg másfajta hormon is van benne, szal várok és reménykedek hogy elmúlik.
Mert nem jó neked a gyógyszer. A barnázás csak az 1. 3 levélnél elfogadható, utána már nem. Én a helyedben elmennék a dokihoz.

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!