Találatok a következő kifejezésre: Gyógyszer elhagyása lehet (5 db)

Allergiás vagyok és szerdán fogyott el a gyógyszerem és csütörtök óta viszketek. (Hónom alja, nemi szervem, mellem) Gyógyszer elhagyása miatt lehet?

Legjobb válasz: Lehet, az alkalmazás abbahagyásával a koncentráció a vérben a hatásos alá csökkent. Milyen gyógyszert szedsz? Csak mert a nagyon gyakran alkalmazott Xyzal eddig vényköteles volt, de nemrég óta már vény nélkül kapható.

Lehet, az alkalmazás abbahagyásával a koncentráció a vérben a hatásos alá csökkent. Milyen gyógyszert szedsz? Csak mert a nagyon gyakran alkalmazott Xyzal eddig vényköteles volt, de nemrég óta már vény nélkül kapható.
A kérdező hozzászólása: igen olyat szedek

Gyógyszer elhagyása után meddig normális, hogy nem áll be a mensi? Első hónapban nem jött meg, másodikban 1 napra nagy késéssel. Lehet így teherbe esni vagy jobb ha orvoshoz megyek? Meddig maradhat ez így?

Legjobb válasz: Sajna, van akinek 3 hónap, van akinek 1 év. :( Nekem 2szer nem jött meg tabi nélkül, harmadszorra meg a baba jön... :-) De ha nem vagy várakozós kedvû, akkor mej dokihoz, valahogy megpróbálja stimulálni az agyadat gyógyszerrel...

Sajna, van akinek 3 hónap, van akinek 1 év. :( Nekem 2szer nem jött meg tabi nélkül, harmadszorra meg a baba jön... :-) De ha nem vagy várakozós kedvû, akkor mej dokihoz, valahogy megpróbálja stimulálni az agyadat gyógyszerrel...
A kérdező hozzászólása: Így nem tudom mikor kell terhes tesztet csinálnom... :(
Miert nem veszel ovulacios mikroszkopot vagy tesztet? akkor tudnad, hogy ovulalsz-e vagy ha terhessegi tesztet vennel akkoris elobb lennel mert ertened miert nem jott meg.... Erdekes ez nekem 2 es fel evi tabi szedes utan siman idoben jott meg. Nem hagytam ki egy "alkalmat" sem....
Mindenkinél más. Nekem az elsõ hónapban megjött, majd 3 hónapig nem. Aztán össze-vissza. Elkezdtem szedni az Elevitet, hõmérõztem, figyeltem a méhnyálkát, és összejött a babó elsõre. Úgy, hogy elõtte lévõ hónapban 50 napos ciklusom volt.
Nekem azt mondta az orvosom hogy 3 hónap mire a gyógyszer kitisztul a szervezetbõl, ezért nem gond ha nem jön meg rendesen. Én mondjuk már lassan egy éve járok ezzel a gonddal dokihoz... :( Már másodszor hozzák meg gyógszerrel. Elvileg így is teherbe eshetsz, csak egy kicsit nehezebb... Sok sikert nektek!!
Nekem elõször megjött ugyanúgy mint gyógyszerrel, aztán bezavarodott, és kb 40 napos ciklusaim voltak. Hõmérõztem, amivel meg tudtam állapítani, hogy van-e és mikor peteérésem, sikerült is a baba 4 hónappal a tabi abbahagyása után, és még szerencse, hogy hõmérõztem, mert ilyen hosszú ciklussal a doki nem tudná elég pontosan megállapítani mennyi idõs a terhesség.

Kb 1 honapja hagytam abba a verhigito szedeset, de par napja egyre jobban fajnak a labaim, es nem tudom hogy van e osszefuggese a gyogyszer elhagyasa es a labfajdalom kozott, lehet emiatt?

Tudoemboliam volt es ezert szedtem verhigitot, a labambol indult ki es a tudombe talaltak meg vagyis mondjuk ugy h a CT ott mutatta ki. :( Felek, most megint szurit kell majd kapjak? :(

Legjobb válasz: A vérhigító szedését nem lehet csakúgy abbahagyni! Ha egyszer valaki elkezdi szedni, márpedig neked ahogy olvasom van is rá okod, hogy szedd, nem lehet abbahagyni!

A vérhigító szedését nem lehet csakúgy abbahagyni! Ha egyszer valaki elkezdi szedni, márpedig neked ahogy olvasom van is rá okod, hogy szedd, nem lehet abbahagyni!
De mindenképpen beszélj az orvosoddal. ha abba is hagyhatod, akkor is csak fokozatosan. de ez az én véleményem. egy leendõ gyógyszertári asszisztens. :)
A kérdező hozzászólása: 6 honapig kellett szedjem, es nem magamtol hanem termeszetesen orvos alltal hagytam abba, volt Ct m meg nem tudom az eredmenyt, de most par napja faj a labam, es nem tudom h mitol :( felek, nem akarok megint ujra ....:(
értem. akkor csak az orvost tudom tanácsolni :/
A kérdező hozzászólása: ettol feltem, :( es felek h tenyleg csak ez az ut van hatra, koszi h irtal
Hetek, hónapok, de mindenkinél változó!
Szia! Nekem is ez a problémám és én sem tudom mikor fog megjönni. Csak remélni tudom h visszaáll a normálisra.
Igen sok idõ kell ahhoz, hogy a hormonrendszer visszaálljon a rendes kerékvágásba. Eddig segítve volt a menstruációs ciklus megjövetele a tablettával, eztán pedig egymagának kell szankcionálni a dolgokat. Tehát türelemmel kell várni, míg beáll újra.

Keppra gyógyszer folyamatos elhagyása során lehet hízni?

Kb egy hónapja kezdték el megvonni a Keppra szedését nálam.Azóta elkezdtem több ételt fogyasztani,majd azt vettem észre hogy a kilók is mennek föl rám. Lehet ennek bármi köze a gyógyszer elhagyáshoz?

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!