Találatok a következő kifejezésre: Fogamzásgátlót szedek, a mostani (22 db)

Fogamzásgátlót szedek, de mostanában nem kívánom a szexet. Miért van ez? Van összefüggés?

Lehet összefüggés, mert régebben nem volt ilyen? Mit tudok tenni, vagy ez csak egy átmeneti dolog? Volt ilyen veletek is?

Legjobb válasz: Én nem szedek fogamzásgátlót, de szerintem semmi köze ahhoz, hogy te most nem kívánod a szexet. Valami más oka lehet.

Én nem szedek fogamzásgátlót, de szerintem semmi köze ahhoz, hogy te most nem kívánod a szexet. Valami más oka lehet.
hát ezekszerint mûködik a fogamzás gátlás..:DD
Bizonyos fogamzásgátlók okozhatnak libidó csökkenést, ugyanúgy ahogy elhízást is és még egyéb tüneteket.
3-asnak igaza van. velem is ez volt, aztán abbahagytam és láss csodát...
Van összefüggés, nagyonis. Évekig szedtem fogamzásgátlót úgyhogy tudom mit beszélek. A gyógyszer elnyom minden vágyat, minden természetes dolgot. Persze az is igaz, hogy úgy szabadon lehetett szexelni ez volt az egyetlen elõnye.
mond a nõdokidnak h ez a probléma õmeg ad egy másik fajta foggátlot. elkel találni h kinek melyik a jo mert ami valakinek hízást okoz a másik attol libidoja csökken. csak sokan ugy vannak vele h nemmegy el dopkihoz mikor hízik nõ a melle akármi mert cikinek érzi. barátnõmnek is csökkent tõle a libidoja heteken át mondtam h ez tök normális de menjen el elkísérem bemegyek vele ha akarja de ez se neki se nekem nem jo. persze nemlesz gyerek de nemis szexelünk. doki meg tök természetesen mondta hogy van ilyen és felirt egy másikat.és máris megoldodtak az problémák
A kérdező hozzászólása: Köszönöm a válaszokat. Még van 2 havi adag, azt beszedem, ha késõbb nagyon zavarni fog a dolog, lehet elmegyek az orvoshoz.
Én percre pontosan szedem. Ha még benne vagy a 12 órában, akkor nem lesz belõle baj.
énsem szedem pontosan, nálam ilyen 3 órás eltérések szoktak lenni
minden este 8kor...(najó, pluszminusz 1 óra)
én is este 8-11ig tartó idõben veszem be, tehát nem percre pontosan.

Mercilon fogamzásgátlot szedek, és mostanában elszivok pár szál cigarettát (napi 1 szál kb) befolyásolja a védettséget? :S

Legjobb válasz: A védettséget nem befolyásolja. Maga a fogamzásgátló szedése megnövelheti egyes betegségek bekövetkeztének esélyét, amit a dohányzás meg tovább fokozhat. (Pl. trombózis, szívroham, agyvérzés)Ez a tabletta betegtájékoztatójában részletesen le van írva.

A védettséget nem befolyásolja. Maga a fogamzásgátló szedése megnövelheti egyes betegségek bekövetkeztének esélyét, amit a dohányzás meg tovább fokozhat. (Pl. trombózis, szívroham, agyvérzés)Ez a tabletta betegtájékoztatójában részletesen le van írva.
Szia! Én is Mercilont szedek. Mondjuk én az utóbbi másfél héten kezdtem el "aktívan" dohányozni. Én sem hallottam olyanról, hogy befolyásolná a tabi hatékonyságát. Viszont a betegségekrõl igen...
Nekem is volt ilyen, csak fogamzásgátlót kellett váltanom.
Érdemes hormoneredményeket nézetni!
A kérdező hozzászólása: Az utolsó válaszolót kérdezném, hogy milyet szedtél? És azért még védett míg így voltál mint én?Félek nagyon! És erõsebb hormontartalmút kaptál? Vagy ugyanolyat szinte csak másikat?
A kérdező hozzászólása: Esetleg valahogy nem lehet téged elérni? Légyszives ne értsd félre csak kérdeznék pár dolgot hogy te mit tapasztaltál akkor és hogy a hosszú barnázás után megjött e, mert nekem ez most olyan erõs lett a végére hogy olyan volt mint amúgy a mesim mennyisége csak barna. és már attól tartok meg sem jön amúgy holnap vagy holnapután kellene. Teljesen ki vagyok készülve, már totál úgy fáj mintha meglenne, és néha akkorát nyillal a méhemnél lenn még a combomban is érzem, a mellem is fura, reméelm hogy véd a terhesség ellen mert végem ha nem!

Mitől van az hogy szedem a fogamzásgátlót és egyik nap el kezdtem vérezni? De még az nap délútánra el múlt! Jah és nem mostanában kezdtem el szedni a fogamzásgátlót..!

Legjobb válasz: kihagytál egyet vagy valami miatt rossz volt a felszívódása...ha minipill-t szedsz, akkor az is lehet, hogy pár óra késés a beszedésben okozhat ilyet

kihagytál egyet vagy valami miatt rossz volt a felszívódása...ha minipill-t szedsz, akkor az is lehet, hogy pár óra késés a beszedésben okozhat ilyet
A kérdező hozzászólása: minden nap be veszem lehet nem egy idõben de be veszem és Symicia gyógyszert szedek....!!
Mióta szeded? Elképzelhetõ, hogy kezd a szervezeted hozzászokni az adott hatóanyaghoz, és váltanod kellene valamilyen más hatóanyagú szerre. De ha váltasz, elõtte feltétlenül konzultálj a nõgyógyászoddal, mert õ tudja, hogy milyen hatóanyagú készítményt írjon föl!

5-6 éve szedtem epilepsia elleni gyógyszereket. Lassan fél éve szedek fogamzásgátlót. A régi epilepsia elleni gyógyszerek befolyásolhatkák a mostani fogamzásgátlóm védelmét?

Legjobb válasz: az 5-6 évvel ezelõtti gyógyszernek már nincs hatása a szervezetedre szerintem. de a nõgyógyásznak mondani kellett volna gyógyszeríratás elõtt. ha köv elmész hozzá, megnyugtatásul kérdezd meg tõle :)

az 5-6 évvel ezelõtti gyógyszernek már nincs hatása a szervezetedre szerintem. de a nõgyógyásznak mondani kellett volna gyógyszeríratás elõtt. ha köv elmész hozzá, megnyugtatásul kérdezd meg tõle :)

Már több mint 1 éve szedek fogamzásgátlót (fél évig Belara, fél évig Milligest) és a mostani 21 szemből egyet pár nappal később vettem be. Emiatt védett vagyok még? És ha a párommal együtt voltam akkor nem eshettem teherbe, ugye? Segíttsetek kérlek!

Legjobb válasz: szia ha azt az az egy szemet vetted be amit az elfelejtett napon kellett volna bevenni nem vagy 100%-an védett, hiszen a fogamzásgátló mechanizmusa ,hogy 12 órával késõbb még be lehet venni ugyanazt a szemet. A terhességre van esély, de vegyél tesztet,hogy megnyugodj.

szia ha azt az az egy szemet vetted be amit az elfelejtett napon kellett volna bevenni nem vagy 100%-an védett, hiszen a fogamzásgátló mechanizmusa , hogy 12 órával késõbb még be lehet venni ugyanazt a szemet. A terhességre van esély, de vegyél tesztet, hogy megnyugodj.
Nem akarlak megijeszteni, de én egy szem miatt lehettem terhes.egyet kihagytam véletlen, és a véletlen eredménye 5hónap mulva megszületik:) csinálj tesztet.sok szerencsét, és létszi ird meg mi lett.köszi

Nem jött meg a menstruációm, pedig ma kellett volna, szedem a fogamzásgátlót, de mostanában eléggé ideges voltam és ez már így megy 3 hónapja. A levélből 3 darabot kihagytam, elfelejtettem bevenni. 9 éve szedem már a lindinette 20/75 mikrogramm tablettát.

Nem jött meg a menstruációm, pedig ma kellett volna, szedem a fogamzásgátlót, de mostanában eléggé ideges voltam és ez már így megy 3 hónapja. A levélből 3 darabot kihagytam, elfelejtettem bevenni. 9 éve szedem már a lindinette 20/75 mikrogramm tablettát. Nem értem miért van ez. 1-2 napig van meg nekem is. Mit tegyek? Várjak még, érzem, hogy 1 kicsit görcsölök mindig napra pontosan meg szokott jönni, de mostanában nem, épp hogy van valami. Kérem segítsen! Köszönettel:szabina

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! Amennyiben kihagyott néhány tablettát, akkor nem biztos a hatás, ezért forduljon nőgyógyászához. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! Amennyiben kihagyott néhány tablettát, akkor nem biztos a hatás, ezért forduljon nőgyógyászához. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Nem jött meg a menstruációm, pedig ma kellett volna, szedem a fogamzásgátlót, de mostanában eléggé ideges voltam és ez már így megy 3 hónapja. A levélből 3 darabot kihagytam, elfelejtettem bevenni. 9 éve szedem már a lindinette 20/75 mikrogramm tablettát.

Nem jött meg a menstruációm, pedig ma kellett volna, szedem a fogamzásgátlót, de mostanában eléggé ideges voltam és ez már így megy 3 hónapja. A levélből 3 darabot kihagytam, elfelejtettem bevenni. 9 éve szedem már a lindinette 20/75 mikrogramm tablettát. Nem értem miért van ez. 1-2 napig van meg nekem is. Mit tegyek? Várjak még, érzem, hogy 1 kicsit görcsölök mindig napra pontosan meg szokott jönni, de mostanában nem, épp hogy van valami. Kérem segítsen! Köszönettel:szabina

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! Amennyiben kihagyott néhány tablettát, akkor nem biztos a hatás, ezért forduljon nőgyógyászához. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! Amennyiben kihagyott néhány tablettát, akkor nem biztos a hatás, ezért forduljon nőgyógyászához. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán
ez teljesen normális.
nem
Nem akarlak megijeszteni, de biztos ami biztos csnálj egy terhességi tesztet. Lehet tabitól is ez, de akkor is megeshet ha babás vagy. De ha jól szedted ne aggódj, de azért csináld meg:) Ha a következõ mensid is iylen lesz akkor menj dokihoz, lehet már nme jó a gyógyszer
A kérdező hozzászólása: köszönöm a válaszokat.:) viszont a szedésével biztos nem volt probléma mert nagyon odafigyelek rá.

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!