Találatok a következő kifejezésre: Fél éve fogamzásgátlót belara ma (2 db)

Fél éve szedek fogamzásgátlót (belara) ma vettem be az utolsó szemet a levélből, de pár napja szokatlanul fáj, feszül a mellem és a mellbimbóim is érzékenyek! Lehetséges ez a terhesség jele?

Ez normális ilyenkor vagy esetleg lehet terhességre utaló jel??? Az el?z? menstruációm nagyon kevés volt! Mindig nagyon félek a terhességt?l, olyan sokat hallottam róla hogy rendes gyógyszerszedés mellett is teherbeesnek n?k!!!

Legjobb válasz: Szerintem nincs mitõl félned. Én is ezt szedem, ugyanúgy fél éve. A mensid azért kevés, mert nem igazi vérzésed van, hiszen nincs is peteérésed.

Szerintem nincs mitõl félned. Én is ezt szedem, ugyanúgy fél éve. A mensid azért kevés, mert nem igazi vérzésed van, hiszen nincs is peteérésed.
A kérdező hozzászólása: Köszi a választ! Csak azért aggódom mert nem szokott így fájni a mellem és nem tudom ez miért van!
Ez már jó rég volt. nekem is fáj. Terhes lettél vagy elmúlt?
A kérdező hozzászólása: Szia! Vak lárma volt, szerencsére nem lettem terhes. (azóta sem, pedig eltelt több mint egy év:) ) Szerintem ne aggódj, én is feleslegesen idegeskedtem az elején, azóta már nem.:)

Több mint fél éve szedem a controvul fogamzásgátlót. Betegség miatt antibiotikumot kellett szednem. Míg a gyógyszert szedtem a párom belém élvezett. Ma megjelent egy barnás véres folyás és nagyon meg vagyok ijedve. Szerintetek mi lehet ez?

Antibiotikumként az aktilt szedtem. Elolvastam a controvul papírját, hogy mely gyógyszerek csökkenthetik a hatását, de nem volt rajta, mégis tartok tőle, hogy pecsételővérzés. 7 napja múlt el a menstruációm. Nagyon félek, hogy teherbe estem vagy esetleg valami komolyabb bajom lehet. Utoljára mikor együtt voltunk a párommal fájt. Kérlek segítsetek. Normális válaszokat kérek

Legjobb válasz: Egy nõgyógyászhoz látogass el kedden. Itt csak nyugtatgatni tudnánk vagy saját tapasztalatot mondani (ami nem egyenlõ azzal, hogy nálad is úgy van), vagy akár a frászt is hozhatjuk rád. De az orvos ért hozzá :)

Egy nõgyógyászhoz látogass el kedden. Itt csak nyugtatgatni tudnánk vagy saját tapasztalatot mondani (ami nem egyenlõ azzal, hogy nálad is úgy van), vagy akár a frászt is hozhatjuk rád. De az orvos ért hozzá :)
Azért pecsételsz, mert lecsökkent a tabi hatása az antibiotikumtól. Kiegészítõ védekezés kellett volna. Mostantól használj gumit, és reménykedj, hogy nem esel teherbe.
Köztudott tény, hogy az antibiotikum bizony befolyásolja a fogamzásgátló hatását és gondolom arra magadtól is rájöttél, hogy nem felerõsíti, hanem legyengíti. A pecsételõ vérzésed szerintem ettõl jelentkezhetett. Csak azt nem értem, hogy ha benned volt a para, miért nem húztatok óvszert?... De mindegy is már. Reménykedj benne, hogy nem leszel terhes, mert megvan rá az esély! Vagy orvos, vagy teszt 14 nappal az aktus után!
A kérdező hozzászólása: Nem mondtam biztosra, hogy pecsételõ vérzés. Tegnap mikor együtt voltam a barátommal fájt és ma jelentkezett ez a barnás cucc. Máskor is elõfordult már, hogy felsértette és vérzett is vagy ilyen barna izé jött. Most azért parázok mert most antibiotikumot szedtem.
Attól, hogy az nem pecsételõ vérzés, attól az antibiotikumot beszedted és gyengítette a fogamzásgátló hatását. Senki sem fogja tudni megmondani, hogy az most pecsételõ vérzés volt, vagy annak az eredménye, hogy a párod felsértette a méhszájadat. A lényeg, hogy megvan az esélye annak, hogy terhes legyél. Az antibiotikumot gondolom 1 hétig szedted, talán mindegyiket addig kell. Azalatt az 1 hét alatt végig gyengítetted a hatását, ezzel a teherbeesés kockázatát is.
Mármint a teherbeesés kockázatát növelted, érted. :)

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!