Találatok a következő kifejezésre: Elkezdtem szedni 4. levelet a (2 db)

Elkezdtem szedni a 4. levelet a tabiból, de a barátom szakított velem. Ilyenkor abbahagyhatom a tabi szedését, vagy vegyem be a 4. levelből az összes tabit?

Már a 3.szemet kellene bevennem ma este!

Legjobb válasz: Vedd be rendesen az egesz levelet, mert osszezavarodnak majd a hormonjaid. Sokan szex nelkul is szedik, mert jot tesz menzinek is. Ha abba akarod hagyni, elobb szedd ezt be es utana hagyd.

Vedd be rendesen az egesz levelet, mert osszezavarodnak majd a hormonjaid. Sokan szex nelkul is szedik, mert jot tesz menzinek is. Ha abba akarod hagyni, elobb szedd ezt be es utana hagyd.
Nem biztos hogy abba kéne hagynod, mert lehet hogy rövid idõn belül lesz új kapcsolatod és akkor megint kezdheted szedni, és ez nem túl jó a hormonjaidnak.Én már jártam így azért mondom.De ha abba akarod hagyni akkor szedd végig a levelet.
Szerintem sem kellene abbahagynod! Így legalább mindig tudod, hogy mikor kell megjönnie stb... De ha mégis úgy döntesz, hogy abbahagyod, akkor mindenképpen szedd be ezzel a levéllel, mert csak fel fogja borítani a hormonháztartásodat!
Ha egy levelet elkezdtél, azt mindenképp szedd végig, mert különben bedilizik a szervezeted. És amúgy is azt javaslom, nem feltétlenkell abbahagyni, mert ha megismerkedsz mással, akkor megint várni kell egy hónapot, hogy hasson a gyógyszer. Bár még fiatal vagy, de ez is egy megoldás, te ismered a mentalitásod. Kérdzed meg nyugodtan a nõdokidat is, mit tanácsol:)

Most kezdtem el a Belara nevű fogamzágátlót szedni. Még van 4 szem az első levélen és pár napja elkezdtem vérezni. Ez mitől van? Csökkenti a tabletta hatékonyságát?

Legjobb válasz: Az elsõ két-három hónapban elõfordulhat, hogy nem jó idõben bevérezgetsz, mivel az addig megszokott hormonháztartásod megváltozott. De ha huzamosabb ideig fennáll a probléma, akkor nem jó a gyógyszer, menj vissza az orvoshoz és irass másikat! (Az is rendezheti a problémát, hogy mindig pontosan ugyanabban az idõben veszed be)

Az elsõ két-három hónapban elõfordulhat, hogy nem jó idõben bevérezgetsz, mivel az addig megszokott hormonháztartásod megváltozott. De ha huzamosabb ideig fennáll a probléma, akkor nem jó a gyógyszer, menj vissza az orvoshoz és irass másikat! (Az is rendezheti a problémát, hogy mindig pontosan ugyanabban az idõben veszed be)
Megesik mellékhatásként, ha most kezdted szedni
Ne aggódj, el fog múlni!
én 22 napja szedem és folyamatos vérzésem van még mindig.de nem vérzésnek mondható, hanem barnás vérzés inkább...de elvileg ha most kezdted el szedni akkor ez nyugodtan lehet..inkább nekem kéne orvoshoz mennem:Sszal nyugi!:)
Nekem is ez volt a problémám, de én az utolsó hat-hét napban kettõt szedek és semmi vérzés.(gyógyszerész javasolta)
ööö hogy hogy kettõt?
Nekem is azt javasolta ha ilyen elõfordul akkor a 21. napig az áttöréses vérzéstõl számítva napi 2tõt kell bevenni. Elõtte Lyndinette 20at szedtem, amellett sajnos nem múlt el.Annyi amúgy hogy kevés hormont juttat a szervezetedbe és ezért hamarabb beindul a folyamat mint kéne, 3 levél után se múlik el, akkor gyógyszert kell váltani.

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!