Találatok a következő kifejezésre: Belarat szedek honapja (6 db)

Belarat szedek 4 hónapja, még hátravan 12 szem mesnsiig és ma reggel picit megjött. Mitől lehet ez? Másnak volt már ilyen? Mit csináljak?

Legjobb válasz: sya! én is Belarat szedtem és nekem is volt ilyen, igaz az elején, nem 4 hónap után, sõt volt, hogy nem jött meg!és számtalan mellékhatása volt mellette: pl.: szívnyomás, szédelgés ás fejfájás! De én szedtem tovább, mert nem híztam tõle, viszont, ha újra kezdenék tabit szedni tuti,hogy kivizsgáltatnám magam, hogy melyik a megfelelõ, mert nagyon sok van a piacon! Azt ajánlom neked is , ha nem volt kivizsgálásod!

sya! én is Belarat szedtem és nekem is volt ilyen, igaz az elején, nem 4 hónap után, sõt volt, hogy nem jött meg!és számtalan mellékhatása volt mellette: pl.: szívnyomás, szédelgés ás fejfájás! De én szedtem tovább, mert nem híztam tõle, viszont, ha újra kezdenék tabit szedni tuti, hogy kivizsgáltatnám magam, hogy melyik a megfelelõ, mert nagyon sok van a piacon! Azt ajánlom neked is , ha nem volt kivizsgálásod!
A kérdező hozzászólása: Sosem volt nekem mellékhatása.Mindig jól szedtem.Ugye terhesség kizárt?

Belarat szedek 3 honapja es az utolso honapban nagyon rosszul vagyok tole. Erdemes kihagynom egy honapot es ujra elkezdeni a fogamzasgatlo szedeset?

Kaptam ujat, de azon gondolkodom, lehet, hogy egy honapot szuneteltetem, hatha az jot tesz, mert ebben a honapban nagyon sokat szenvedtem szedulestol es fejfajasto. Egyebkent is most nem elek szexualis eletet, mert a parom kulfoldon van majusig. Szerintetek rdemes kihagyni egy honapot, vagy attol csak osszezavarodik a szervezetem?

Legjobb válasz: Szerintem ne hagyd abba a tabi szedését, mert csak összezavarod a hormonháztartásod. Ha nagyon rosszul vagy, akkor menj vissza a dokihoz és ír fel más féle tabit.

Szerintem ne hagyd abba a tabi szedését, mert csak összezavarod a hormonháztartásod. Ha nagyon rosszul vagy, akkor menj vissza a dokihoz és ír fel más féle tabit.
Sztem se hagyj ki 1 hónapot, ha tényleg rosszul vagy nagyon írass fel másikat, de amugy meg lehet h még scak nem szokott hozzá a szervezeted.
nekem ugyanez volt a bajom én kihagytam egy hónapot, de megbántam tiszta felborult a hormonháztartásom és most megint elõjött h szédülök tõle és fáj a fejem.
Abba ne hagyd, csak rosszabb lesz, mert felborul a hormonháztartásod!
A panaszokkal fordulj a nõgyógyászodhoz. Õ megmondja, milyen másik tablettára érdemes áttérned.

3 hónapja gyógyszert váltottam, most belarát szedek és még mindig fáj a mellem. Ez normális?

Legjobb válasz: Biztos attól van, hogy most váltottál gyógyszert. Hozzá kell szoknia a szervezetednek. Azért megkérdezheted a dokidat majd errõl, ha mész íratni tabit és addig nem múlik el.

Biztos attól van, hogy most váltottál gyógyszert. Hozzá kell szoknia a szervezetednek. Azért megkérdezheted a dokidat majd errõl, ha mész íratni tabit és addig nem múlik el.
Szia, en is Belearat szedek, az elso ket levelnel kutya bajom nem volt, most, a harmadiknal nekem is iszonyatosan fajnak a melleim, nem feszulnek, normalis fajdalom. Ha ez elfogy, en is megyek, rakerdezek, de szerintem ez biztos a tabletta, legalabbb tudom, hogy nem csak nekem fajnak ennyire. Szerintem mond a dokinak, hogy masat szeretnel ha ez elviselhetetlen. En biztos nem akarok elni, hogy orokre fajnak a melleim.
Én 1, 5 évig szedtem a miligestet, és az elsõ két hónapban egész végig utána pedig csak az elsõ 6 tabi ideéig terhességi tüneteim voltak tõle.(hányás, hányinger, mellfájdalom, derékfájdalom, rossz közérzet)Tehát neked sem fog elmúlni max mérséklõdni.
A kérdező hozzászólása: Már megkérdeztem és azt mondta hogy majd megszokom, de azóta sem múlt el.

3hónapja szedem a belarat. A második hónapban, a 18 nap körül kihánytam, majd másnap folytatva tovább szedtem a 21ig szemig. Nagyon félek! Lehetek terhes?

Megcsináltam a szünetet, majd elkezdtem szedni a 8 napom.Rá, 1,5 hétre szeretkeztem a barátommal más védekezés nélkül.

Legjobb válasz: jha és miután szeretkeztünk, rá 5 napra megkellett jönnie, és meg is jött.de ma vhogy olyan rossz érzésem támadt.nemtudom miért:Spedig nincs rá utaló jel.csak eszembejutott, h egy szemet kihánytam.és félek h akkor most nem védett.SEGÍTSETEK!!!!!

A kérdező hozzászólása: jha és miután szeretkeztünk, rá 5 napra megkellett jönnie, és meg is jött.de ma vhogy olyan rossz érzésem támadt.nemtudom miért:Spedig nincs rá utaló jel.csak eszembejutott, h egy szemet kihánytam.és félek h akkor most nem védett.SEGÍTSETEK!!!!!
tesztelj sztem.sose lehet tudni, legalább így megnyugszol!
a teszt valóban nem árt, legalább megnyugszol. egyébként, ha minden úgy történt, ahogy leírtad, akkor szinte bizonyos, hogy nem lehetsz terhes.
terhességi teszt.!
Igen, okozhatja a tabi.
Szia, Igen ez a tabitól lehet.Azt ajánlom, hogy várd ki a 3hónapot, és ha utána is elõfordulnak ezeke a mellékhatások, akkor irattass másik gyógyszert:)
Én is most kezdtem el szedni, és én is észreveszem magamon ezeket a mellékhatásokat sajnos... csak én néha szédelgek is mellé!

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!