Találatok a következő kifejezésre: Amikor abbahagytam gyógyszert, utána (3 db)

Amikor abbahagytam a gyógyszert, utána volt pé-m, mert kb. 10 cm nyákkot tapasztaltam. Azóta nem volt ilyenem. Lehet, hogy nincs peteérésem?

3 hónapja hagytam abba a gyógyszert. Sem el?z?, sem ebben a hónapban nem képz?zött ilyen nyákom. Ez rosszat jelent? Nincs pé-m?

Legjobb válasz: szia! én sem értem ezt a nyákos dolgot! itt mindenki azt írja,hogy olyan az állaga,mint a tojásfehérje,nyúlik,meg színtelen! annyira nyúlós nekem se volt még sose,és voltam már terhes! színtelen volt,de az nem nyúlott!!!

szia! én sem értem ezt a nyákos dolgot! itt mindenki azt írja, hogy olyan az állaga, mint a tojásfehérje, nyúlik, meg színtelen! annyira nyúlós nekem se volt még sose, és voltam már terhes! színtelen volt, de az nem nyúlott!!!
A kérdező hozzászólása: Köszönöm a válasz! :-9 Akkor reménykedhetem.
Szerintem meg valószínûleg pont most lehet peteérésed!!! Én egy internetes honlapon olvastam, hogy a tabi abbahagyása után van ez a nyákos, nyúlós folyás, mert még nem tud a szervezet rendes váladékot termelni (hogy a spermák könnyebben célba érjenek), de már próbálkozik! És nekem is így volt! A gyógyszer abbahagyása után az elsõ két hónapban volt nyúlós folyásom, viszont az orvosi vizsgálatok alapján peteérésem nem! És láss csodát, a harmadik hónapban nem volt nyákos folyás, viszont összejött a baba! :) Szóval ne aggódj! Ez nem jelent rosszat, sõt!!! :) 9 hetes kismama
A kérdező hozzászólása: Óóóóóóó! Nagyon köszönöm! És gratulálok a babához!Még egy kérdés.pár nappal a mensi elõtt teherbe eshetek? Mert volt ugyan mensim, de nagyon kevés, és most olyan tüneteim vannak, mint még soha. A savam állandóan a torkomban van, nincs étvágyam, és csak "szédelgek". Nagyon -nagyon érdekelne a véleményed! Köszönöm:-)

Tisztelt Főorvos Úr! 2006-ban eltávolították a méhemet és mindkét petefészket. Utána 5 évig szedtem hormonpótló gyógyszert, amit fél éve abbahagytam. Ennek elhagyása nem járt semmi jelentős panasszal számomra csupán a külső nemi szerv szárazsága okoz prob

Tisztelt Főorvos Úr! 2006-ban eltávolították a méhemet és mindkét petefészket. Utána 5 évig szedtem hormonpótló gyógyszert, amit fél éve abbahagytam. Ennek elhagyása nem járt semmi jelentős panasszal számomra csupán a külső nemi szerv szárazsága okoz problémát. Próbáltam semleges krémekkel ezen enyhíteni, de nem segített. Tanácsot kérek erre, milyen krém a legalkalmasabb? Jó-e a síkosító krémek napi alkalmazása, vagy van ennél jobb. Előre is köszönöm válaszát. Üdvözlettel: Éva

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! Erre a problémára a Cikatridina kúp jelenti a megoldást, amely rendszeres alkalmazás mellett idővel teljesen megszünteti az említett panaszokat. Felhívom azonban a figyelmét, hogy a Cikatridina kúp alkalmazását a tünetek megszűnte után se hagyja abba, különben a panaszok kiújulnak. A Cikatridina kúp hormonmentes készítmény, így a szokványos mellékhatásoktól sem kell tartania. Üdvözlettel: dr. Langmár …

Olvass tovább »

Tisztelt Hölgyem! Erre a problémára a Cikatridina kúp jelenti a megoldást, amely rendszeres alkalmazás mellett idővel teljesen megszünteti az említett panaszokat. Felhívom azonban a figyelmét, hogy a Cikatridina kúp alkalmazását a tünetek megszűnte után se hagyja abba, különben a panaszok kiújulnak. A Cikatridina kúp hormonmentes készítmény, így a szokványos mellékhatásoktól sem kell tartania. Üdvözlettel: dr. Langmár … Olvass tovább »

Tisztelt Főorvos Úr! 2006-ban eltávolították a méhemet és mindkét petefészket. Utána 5 évig szedtem hormonpótló gyógyszert, amit fél éve abbahagytam. Ennek elhagyása nem járt semmi jelentős panasszal számomra csupán a külső nemi szerv szárazsága okoz prob

Tisztelt Főorvos Úr! 2006-ban eltávolították a méhemet és mindkét petefészket. Utána 5 évig szedtem hormonpótló gyógyszert, amit fél éve abbahagytam. Ennek elhagyása nem járt semmi jelentős panasszal számomra csupán a külső nemi szerv szárazsága okoz problémát. Próbáltam semleges krémekkel ezen enyhíteni, de nem segített. Tanácsot kérek erre, milyen krém a legalkalmasabb? Jó-e a síkosító krémek napi alkalmazása, vagy van ennél jobb. Előre is köszönöm válaszát. Üdvözlettel: Éva

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! Erre a problémára a Cikatridina kúp jelenti a megoldást, amely rendszeres alkalmazás mellett idővel teljesen megszünteti az említett panaszokat. Felhívom azonban a figyelmét, hogy a Cikatridina kúp alkalmazását a tünetek megszűnte után se hagyja abba, különben a panaszok kiújulnak. A Cikatridina kúp hormonmentes készítmény, így a szokványos mellékhatásoktól sem kell tartania. Üdvözlettel: dr. Langmár …

Olvass tovább »

Tisztelt Hölgyem! Erre a problémára a Cikatridina kúp jelenti a megoldást, amely rendszeres alkalmazás mellett idővel teljesen megszünteti az említett panaszokat. Felhívom azonban a figyelmét, hogy a Cikatridina kúp alkalmazását a tünetek megszűnte után se hagyja abba, különben a panaszok kiújulnak. A Cikatridina kúp hormonmentes készítmény, így a szokványos mellékhatásoktól sem kell tartania. Üdvözlettel: dr. Langmár … Olvass tovább »

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!