Találatok a következő kifejezésre: A menszim 13. -án jött (1 db)

A menszim szerdán (13. -án) jött meg! 5-6 napig szokott tartani, és eddig nem volt gond, rendszeres. De még mindig nem múlt el. Már 9-dik napja van meg. Ilyen még nem volt h ilyen sokáig meg legyen! Valami bajom van? Vagy ez természetes?

20vok

Legjobb válasz: Nem tudom szedsz-e valamilyen gyszert ami összezavarhatta,lehet kis hormonzavar.Fõleg ha sok volt az idegeskedés.De van amikor kis cysta okozza-ezt gyszeresen lehet kezelni.Az is fontos hogy a 9 nap végig milyen, erõs sok,vagy van benne barnázás is? Én 10 napig mensistem, ebbõl 5 volt véres nap, a többi barnázás.Nekem hormonzavar okozta,fogamzásgátló helyrerakta.

Nem tudom szedsz-e valamilyen gyszert ami összezavarhatta, lehet kis hormonzavar.Fõleg ha sok volt az idegeskedés.De van amikor kis cysta okozza-ezt gyszeresen lehet kezelni.Az is fontos hogy a 9 nap végig milyen, erõs sok, vagy van benne barnázás is? Én 10 napig mensistem, ebbõl 5 volt véres nap, a többi barnázás.Nekem hormonzavar okozta, fogamzásgátló helyrerakta.
Szerintem menj el nõdokihoz. Õ biztosra megmondja, hogy mitõl van ez. Lehet, hogy tényleg csak egy kis hormonzavar és ír fel gyógyszert vagy csak C-vitamint (1000 mg-ost), de egy vizsgálat sosem árt.
A kérdező hozzászólása: Nem szedek gyógyszert, viszont az utóbbi 2 napban, barnás!.Cystám lenne? Vagy tényleg hormonzavar?
Ahhoz, hogy eldõéjön , melyik a kettõ közül, orvos kellene.Lehet neked most így állt be, de ha elmész egy vizsgálatra, ártani nem árt.

Hasonló válaszok

A kérdés szövege Válaszok száma

Tisztelt Doktor úr! A segítségét szeretném kérni! A hüvelyhám elvékonyodását mivel lehet kezelni? Olyan elviselhetetlen hüvelyszárazságban szenvedek, hogy nem tudom mit tegyek! Segítségét és a válaszát köszönöm szépen! Zsuzsa

1

Tisztelt Doktor Úr! Már második éve küzdök, de a nőgyógyászati rendelésen kapott szerek nem használnak. A kis- és nagyajkak között bereped a bőröm, és hullámokban viszkető érzés jön. Ez annyira erős, hogy a viszketés megszüntetésétől még nagyobb lesz a re

Tisztelt Doktor Úr! Már második éve küzdök, de a nőgyógyászati rendelésen kapott szerek nem használnak. A kis- és nagyajkak között bereped a bőröm, és hullámokban viszkető érzés jön. Ez annyira erős, hogy a viszketés megszüntetésétől még nagyobb lesz a repedés. Ezt tükörrel tudtam megállapítani. Váladékozik, de nem hüvelyi váladék. Pimafucort krémet kaptam, ami nem használ. Hüvelyi visszereim is vannak, amik miatt vékony, és érzékeny a bőröm a szeméremtesten is. Mit tehetek? Tisztelettel várom válaszát: Valéria

1

Tisztelt Dr. Langmár Zoltán Úr! Elkeseredésemben fordulok Önhöz, melynek oka a következő: közel 1 évvel ezelőtt fordultam először bőrgyógyászhoz, a hasamon, hátamon jelentkező kellemetlen, viszkető, allergiára utaló kiütések miatt. A doktornőnek nem sok f

Tisztelt Dr. Langmár Zoltán Úr! Elkeseredésemben fordulok Önhöz, melynek oka a következő: közel 1 évvel ezelőtt fordultam először bőrgyógyászhoz, a hasamon, hátamon jelentkező kellemetlen, viszkető, allergiára utaló kiütések miatt. A doktornőnek nem sok fogalma volt arról, ez vajon mi lehet, ezért kezelést kaptam gombás fertőzésre, de rühre is. Sajnálatos vagy nem, ezek a kenőcsök semmilyen hatással nem voltak a bőrömre. Ezt követően egy másik bőrgyógyászt kerestem fel, aki bevallotta, fogalma sincs mi ez, de felírt egy elkészítendő kenőcsöt és egy igen erős gyógyszert. Ezzel egyidejűleg jeleztem, hogy a lábamon szemölcsök jelentek meg, és ez a mai napig terjed. A gyógyszernek köszönhetően a kiütések halványultak, a viszkető érzés megszűnt mintegy 2 hétre. Aztán újra kezdődött. Ekkor a kevert krém hatóanyagát tartalmazó tömény kenőcsöt kaptam meg, ezt a mai napig használom szükség esetén. A történet véget is érhetne, de a nemi szerven indult be erős, égő, viszkető fájdalom, mely sokszor külső nyomoktól mentes, néha göbszerű kiütéssel párosul. A hüvelyi folyás, gombás fertőzés, az általam felkeresett nőgyógyász szerint a bőrgyógyásztól kapott gyógyszer következménye, melyre kúpot, kenőcsöt kaptam. A folyás megszűnt, a doktor candida fertőzést állapított meg, melyen a kúp, gyógyszer segített. A külső nemi szerven azonban az égő, viszkető érzés továbbra sem múlik, s ez már a végbél környékén is irritáló, igen kellemetlen érzést kelt. Megérintve meleg, szinte forró érzést tapasztalok. Voltam allergiavizsgálaton, ahol azt mondták nincs allergiám, sem candidám. Én azonban “kitartóan” vakarom magam, néha véresre. Nem tudom már mit tegyek, szinte önkínzó módon egy mentolos krémmel kenem be magam, hogy hűtse, persze anélkül, hogy tudnám, mit okozok a szervezetemnek ezzel. Kérem amennyiben módjában áll, segítsen nekem! 40 éves vagyok, kétlem, hogy ezzel együtt kellene élnem. Köszönettel és tisztelettel: Sz.

1

Unokám 15 éves múlt. 11 éves korától menstruál szabályosan. Most, kb. 3 hónapja nem jött meg a menzesze. Ezalatt fogyókúrázott, és sokat fogyott is. Mellette lelki problémái is voltak, ill. vannak jelenleg is, mely barátnőkkel kapcsolatos. Fiúval még nem

Unokám 15 éves múlt. 11 éves korától menstruál szabályosan. Most, kb. 3 hónapja nem jött meg a menzesze. Ezalatt fogyókúrázott, és sokat fogyott is. Mellette lelki problémái is voltak, ill. vannak jelenleg is, mely barátnőkkel kapcsolatos. Fiúval még nem volt kapcsolata. Kérdésem az, hogy a fogyózás okozhat-e ilyen problémát, ill. mi a teendő? Nőgyógyászhoz nem akar menni.

1

Tisztelt Doktor Úr! Nagyon erős verejtékezés és hőhullám keseríti meg a napjaimat, már 11 éve. Most 51 éves vagyok, semmilyen gyógyszert nem szedek. A hőhullámra szoktam a Remifemin pluszt és a Klimin slimet, időnként váltakozva szedni. Kérdésem az lenne,

Tisztelt Doktor Úr! Nagyon erős verejtékezés és hőhullám keseríti meg a napjaimat, már 11 éve. Most 51 éves vagyok, semmilyen gyógyszert nem szedek. A hőhullámra szoktam a Remifemin pluszt és a Klimin slimet, időnként váltakozva szedni. Kérdésem az lenne, hogy meddig fog még tartani ez az állapot, mikor lehetne már abbahagyni a gyógyszerszedést, és hogy elmúlik-e ez egyáltalán valamikor? Sokszor a gyógyszer mellett is nagyon rosszul érzem magam.

1

Tisztelt Doktor úr! Egy elviselhetetlen hüvelyszárazságra zsíros krémet használok, amelyet a gyógyszertárban készítettek a részemre. Szeretném megkérdezni, hogy árthatok-e ezzel magamnak? Mély tisztelettel várom a válaszát! V.-né

1

Tisztelt Doktor úr! Szeretném megkérdezni Öntől, hogy a hüvelyszárazság csak a változókor tünete, vagy lehet más oka is, mint például egy lelki eredetű idegi probléma? Hova forduljak ezzel a problémával? Neurológiára, vagy pszichiátriára? Mit tegyek? A sz

Tisztelt Doktor úr! Szeretném megkérdezni Öntől, hogy a hüvelyszárazság csak a változókor tünete, vagy lehet más oka is, mint például egy lelki eredetű idegi probléma? Hova forduljak ezzel a problémával? Neurológiára, vagy pszichiátriára? Mit tegyek? A szárazságra használjam a krémeket, kúpokat? Mit csináljak, hogy ezektől az elviselhetetlen borzalmaktól végre megszabaduljak? Válaszát és a segítségét nagyon szépen köszönöm! Tisztelettel: V. Éva

1

Tisztelt Doktor Úr! A havi menzeszem előtt három nappal voltam együtt a párommal, és hólyaghurutot kaptam, amelyet tőzegáfonya kapszulával kezeltem. Egy nap késéssel jelentkezett a havim, ám nagyon gyenge, szinte csak pecsételő vérzésként. Kérdésem, hogy

Tisztelt Doktor Úr! A havi menzeszem előtt három nappal voltam együtt a párommal, és hólyaghurutot kaptam, amelyet tőzegáfonya kapszulával kezeltem. Egy nap késéssel jelentkezett a havim, ám nagyon gyenge, szinte csak pecsételő vérzésként. Kérdésem, hogy ez normális-e, és hogy utalhat-e terhességre?

1

Tisztelt Doktor úr! Február elején voltam rákszűrésen, ezt követően április közepén kaptam egy levelet a nőgyógyászatról, hogy vissza kell mennem, mert az egyik eredményem nem lett jó. Sajnos csak májusban sikerült visszamennem az orvoshoz, akkor közölte,

Tisztelt Doktor úr! Február elején voltam rákszűrésen, ezt követően április közepén kaptam egy levelet a nőgyógyászatról, hogy vissza kell mennem, mert az egyik eredményem nem lett jó. Sajnos csak májusban sikerült visszamennem az orvoshoz, akkor közölte, hogy hüvelygyulladásom van. Elmondtam Neki, hogy a rákszűrés időpontja körül fel voltam fázva, melyre antibiotikumot szedtem, illetve később más okból kifolyólag átestem még egy antibiotikum kúrán. Doktor úr Vitagyn C krémet írt fel. Az első nap után égő, viszkető érzést éreztem, és azóta barnás folyásom van, abba is hagytam a krém használatát, a használat előtt semmilyen panaszom nem volt. Az lenne a kérdésem, hogy ez normális reakció-e, és folytassam-e a kezelést? Előre is köszönöm a segítségét! Bea

1

Tisztelt Doktor úr! Folyamatosan visszatérő hüvelygyulladásom van, fehér, túrós, viszkető, és kellemetlen, égő érzés közösülés folyamán. Többször jártam már nőgyógyásznál, vettek kenetet, kiderült, hogy sok baktérium van a nemi szervemben, többek közt can

Tisztelt Doktor úr! Folyamatosan visszatérő hüvelygyulladásom van, fehér, túrós, viszkető, és kellemetlen, égő érzés közösülés folyamán. Többször jártam már nőgyógyásznál, vettek kenetet, kiderült, hogy sok baktérium van a nemi szervemben, többek közt candida. A kenetvizsgálat után kaptam készített hüvelykúpot, de visszatért a problémám. Próbáltam nagyon sok házi praktikát, élőjoghurtos teafaolajos tampon estére, illetve használtam már Betadin kúpot is. 2 hétig most legutóbb Fluconazole tablettát kaptam, amit 4 héten keresztül kellett szednem heti egyszer, és mellé Canesten kúpot, a vénykötelest. De megint érzem a tüneteket, pedig múlt héten szedtem be az utolsó tablettát. Páromat is folyamatosan kezelem. Napi szinten használok szexuális segédeszközöket mert webcamera modell vagyok. Mit tehetek ellene, hogy ne jöjjön mindig vissza?

1

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!