Találatok a következő kifejezésre: A már trombózis hogyan (4 db)

Nekem volt már trombózisom, de kimutatták hogy nem hajlamos rá, akkor a terhesség alatt kell szúrni magam?

18 évesen volt trombózis a lábamban a sportnak köszönhet?en. Ezután egy ideig szedtem a sincumar-t s a vizsgálat kimutatta hogy nem vagyok hajlamos és a gyógyszerrel is leálltam.

Legjobb válasz: m Miért akarnád szurni magad ha már leálltál?a terheség alatt csak azt szedd amit az orvos ir ki

m Miért akarnád szurni magad ha már leálltál?a terheség alatt csak azt szedd amit az orvos ir ki

A már meglévő trombózis hogyan vehető észre egy szervezetben?

pl lábban...

Legjobb válasz: megdagad,feszít,vizenyõs,érzékeny..

megdagad, feszít, vizenyõs, érzékeny..

Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni hogy a terhességem alatt volt egy trombózisom és adom a vérhígítót magamnak de állandóan vérzek és most már fogyok és gyenge vagyok szeretném tudni, hogy mitől van? Illetve a vérhígítótól lehet-e? Előre is köszönöm

Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni hogy a terhességem alatt volt egy trombózisom és adom a vérhígítót magamnak de állandóan vérzek és most már fogyok és gyenge vagyok szeretném tudni, hogy mitől van? Illetve a vérhígítótól lehet-e? Előre is köszönöm a válaszát. Hajnalka

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! A vérhigító valóban okozhat vérzéseket. Feltétlenül keresse fel kezelőorvosát, mégpedig sürgősen! Üdvözlettel: Dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! A vérhigító valóban okozhat vérzéseket. Feltétlenül keresse fel kezelőorvosát, mégpedig sürgősen! Üdvözlettel: Dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni hogy a terhességem alatt volt egy trombózisom és adom a vérhígítót magamnak de állandóan vérzek és most már fogyok és gyenge vagyok szeretném tudni, hogy mitől van? Illetve a vérhígítótól lehet-e? Előre is köszönöm

Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni hogy a terhességem alatt volt egy trombózisom és adom a vérhígítót magamnak de állandóan vérzek és most már fogyok és gyenge vagyok szeretném tudni, hogy mitől van? Illetve a vérhígítótól lehet-e? Előre is köszönöm a válaszát. Hajnalka

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! A vérhigító valóban okozhat vérzéseket. Feltétlenül keresse fel kezelőorvosát, mégpedig sürgősen! Üdvözlettel: Dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! A vérhigító valóban okozhat vérzéseket. Feltétlenül keresse fel kezelőorvosát, mégpedig sürgősen! Üdvözlettel: Dr. Langmár Zoltán

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!