Találatok a következő kifejezésre: A gyógyszer miatt (251 db)

Nem jött meg, késik, a gyógyszer miatt lehet?

1hónapja abbahagytam a gyógyszert,4napja kb meg kellett volna jönnie(gyógyszer mellett).Máskor is tartottam már szünetet de akkor nem késett.lassan 3hete h úgy együtt voltunk peteérés elött pár nappal.Ma csináltam tesztet negatív lett.Kicsit szomorú vagyok.Talákn korán csináltam meg a tesztet?

Legjobb válasz: Igen szerintem a gyógyszer abbahagyás miatt lehet.De azért menj el dokihoz,én azt olvastam 2-3 hónap is lehet gyógyszer után mire megbetegszik az ember.

Igen szerintem a gyógyszer abbahagyás miatt lehet.De azért menj el dokihoz, én azt olvastam 2-3 hónap is lehet gyógyszer után mire megbetegszik az ember.

Clostisok! Peteérés után vagyok 10-nappal, lehet, hogy a gyógyszer miatt vannak terhes tüneteim? Május 3-4. ére nem várom, és nem szoktak ilyen tüneteim lenni, lehet hogy csak a gyógyszer miatt van, vagy reménykedhetek?

PL: hányinger,mellfeszülés,mindjárt megjön érzés

Legjobb válasz: nemhiszem hogy a closti csinálna ilyen tuneteket inkább baba:))))szorítok nagyon:))))))

nemhiszem hogy a closti csinálna ilyen tuneteket inkább baba:) )))szorítok nagyon:) )))))
Szoritok!enis clostis vok.15. Dpon vok ugyan ezeket érzem peteérés óta.de nekem nega a tesztem.
Én is éreztem hasfeszülést, hányingerem volt, fáradékony voltam, ilyesmi. Ja, és össze -vissza szurkált a hasam is. Nekem a Clostytól volt sajnos:( Azért szorítok, de ha mégsem, ne keseredj el! Majd a következõ hónapban sikerül!
A kérdező hozzászólása: Köszönöm a válaszokat, hát szerintem a closti csinálta nekem is:((szerintem megfog jönni holnap.Miért van az, hogy eddig minden próbálkozós hónapban voltak tüneteim, bár sokan így vagyunk ezzel....Igaz a hõm még fönn van, de nem igazán reménykedek már.
tuti hogy a gyogyszer miatt.mennyit hiztál??????,
nem tudom mennyi idõs lehetsz ha ezt komolyan kérdezted. a gyógyszer szedése kezdetétõl két hétnek kell eltelnie és tuti a biztonság ha még gumit is használtok akkor pedig 100%-os. a fogamzásgátlónak a mellékhatása általában a hízás!!!!!!
Valószínûleg a gyógyszer miatt híztál, ugyanis a tabi terhességi hormonokat tartalmaz.Az egész mûködése úgy néz ki, hogy elhiteti a szervezeteddel, hogy várandós vagy, és ezért nem foganhat meg újabb baba.Mivel álterhességet csinál, így rajtad is ugyanúgy megjelennek a kilók, mint rajtunk.Majd ha megszokja a szervezeted, és akkor leáll a súlynövekedés is, csak be kell állnia a dolognak, utána meg szépen le is tudod majd adni. Kár aggódni feleslegesen!Biztos hogy nem vagy babás.
A kérdező hozzászólása: Már egy ideje szedem a gyógyszert féléve kb!!Akkor is elõfordulhat elhizás??
Ha rendesen beszeded a gyógyszert, + a gumi, akkor nem lehet gond. Arra figyelj, ha esetleg más gyógyszert is szedned kell, mert mondjuk lázas vagy, stb, vagy hasmenésed van, hánysz, akkor a fogamzásgátló hatása is csökkenhet. Elõfordulhat, hogy a fogamzásgátló miatt híztál.
Lehet, hogy neked nem jó, amit most szedsz, beszéld meg a dokiddal, és kaphatsz másikat. Van választék.
A kérdező hozzászólása: valószinüleg kb 2 kg-ot hiztam!!Többet nem, de csak a hasamra!
A kérdező hozzászólása: Az a baj, hogy eléggé parázok még attól, h terhes leszek!!Félek ettõl!!

A gyógyszer miatt lehet vagy terhességtől?

Lefeküdtem a barátommal mensi közben és nem használtunk óvszert de nem élvezett belém.Másnap derült ki hogy szedhetem a gyógyszerem igy ugye a második napon keztem el szedni és ijenkor várni kell egy hetet hogy ovszer nélkül lehesen szeretkezni.megis vártuk és azóta megis jön midnig rendesen viszont elég sokat szurkált a hasam és sokat fájt a fejem meg hiztam is pár kilót meg eléégéé ingerült lettem . volt egy szünet egy 3-4 hónapos szünet a gyógszer szedése között és akkor amikor szedtem el?ször a második levélnél hánytam is.MOst is azt szedem amit akkor a gestomixet. Akkor valószin?leg a gyógszer nem jó? Köszi a válaszokat el?re is!

Legjobb válasz: Nem vagy terhes, nyugi.A hízás egészen biztosan a gyógyszertõl van, sõt a szurkálás és a fejfájás is a legtöbb esetben is gyógyszer számlájára írható. Menj el dokihoz és kérd meg, hogy cserélje le a mostani gyógyszeredet egy másik fajtára.

Nem vagy terhes, nyugi.A hízás egészen biztosan a gyógyszertõl van, sõt a szurkálás és a fejfájás is a legtöbb esetben is gyógyszer számlájára írható. Menj el dokihoz és kérd meg, hogy cserélje le a mostani gyógyszeredet egy másik fajtára.

Lehet a gyógyszer miatt?

Kb 2 évig szedtem fogamzásgátló tablettát. Most abbahagytam és egy pár napja késik. Lehetséges hogy a gyógyszerr?l való leállás miatt?

Legjobb válasz: Ha abbahagyod a gyógyszert, akkor a szervezeted a saját ritmusára áll át, és ha ez neked nem 28 nap, hanem több, akkor az áll be. Azonkivül gyógyszer nélkül soha nem lesz olyan, hogy ponotsan tudod, hogy mikor jön meg, mert nem a gyógyszer szabályoz ezentúl. De a legtöbb nönek nem 100%-osan szabályos a ciklusa, ezért több nap esetleg egy hét eltérés is lehet az egyes periódusok között.

Ha abbahagyod a gyógyszert, akkor a szervezeted a saját ritmusára áll át, és ha ez neked nem 28 nap, hanem több, akkor az áll be. Azonkivül gyógyszer nélkül soha nem lesz olyan, hogy ponotsan tudod, hogy mikor jön meg, mert nem a gyógyszer szabályoz ezentúl. De a legtöbb nönek nem 100%-osan szabályos a ciklusa, ezért több nap esetleg egy hét eltérés is lehet az egyes periódusok között.
A kérdező hozzászólása: Az az igazság h a gyógyszer elõtt akár egy hét csúszás is volt a ciklusomban. Hol így jött, hol úgy. Mostmár kicsit nyugodtabb vagyok. Köszönöm!!
Szivesen. Sokan vannak így, hogy a gyógyszer alatt kimegy a fejükböl, hogy elötte mennyire volt rendszeres, meg milyen hosszú volt egy ciklus. Aztán amikor abba hagyják, akkor meg vannak ijedve. Remélem, sikerült megnyugodnod.
Igen késhet és ne ijedj meg!!!Kell egy kis idõ a szervezetednek amíg visszaáll! Minden jót neked!!
Mivel nem írod, milyen mûtét volt és milyen gyógyszereket szedsz, így ötletünk sincs.
A kérdező hozzászólása: Ér szûkület és értágulatom is volt eret cseréltek a gyomor és sziv környékén és most is mûtét utáni sérvem van ami még nem mûthetõ meg.

Mennyi idö múlva hat a fogalmazásgátló gyógyszer? Csütörtökön keztem el szedni ma együtt voltam a párommal de már nem volt meg most meg barna folyásom van ez a gyógyszer miatt lehet?

Legjobb válasz: Igen, amiatt is lehet, de a mellékelt papíron le van írva, hogy mikortól hat a gyógyszer. Ezt érdemes elolvasni, hogy ne jöjjön valami közbe.

Igen, amiatt is lehet, de a mellékelt papíron le van írva, hogy mikortól hat a gyógyszer. Ezt érdemes elolvasni, hogy ne jöjjön valami közbe.
A barnázás a gyógyi miatt van.Ez ezzel jár míg átáll a szervezeted.

2 hónapja szedek Dienille fogamzásgátlót. Kb egy hete szinte minden nap fáj a fejem:S Szerintetek ez a gyógyszer miatt van? Ez elfog múlni v majd gyógyszert kell váltanom?

Legjobb válasz: Szerintem azért megkéne látogatnod a nõgyógyászod. 1 hete fáj a fejed mióta a gyógyszert szeded?Mindenképpen keresd fel a dokid.

Szerintem azért megkéne látogatnod a nõgyógyászod. 1 hete fáj a fejed mióta a gyógyszert szeded?Mindenképpen keresd fel a dokid.
2 hónapja szedi, és 1 hete fáj a fejem tehát biztos h nem a tabi miatt sztem, ez frontérzékenység inkább.
*feje
Ha a betegtájékoztatónál megkeresed a mellékhatások részt, akkor meg fogod találni a "gyakori" mellékhatásoknál, szóval igen, lehetséges, hogy attól fáj a fejed.
szerintem az jelentkezett volna már :/
amennyivel késõbb szedted be annyival fog késni is
lehetséges ha nem jön meg az utolsó szem után 3 nappal akkor menj el orvoshoz és megmondja h miért van de több mint vszinû h rosszul szedted :)
Rosszul kezdted el szedni... A menstruáció elsõ és ötödik napja között kell elkezdeni szedni, de célszerû az elsõ napon. De miért nem olvasod el a betegtájékoztatót? Azért van...
A kérdező hozzászólása: Köszönöm a normális válaszokat :)
Mivel még ma is beszedsz egyet szerinted, hogy jönne meg ? Az utolsó tablettát követõen 3 napra jön meg
Hát te most feleslegesen beszedtél egy adag horomont, mivel védeni nem fog. Ahogy írták menstruáció alatt kel elkezdeni szedni és nem utána. Mivel még csak ma veszed be az utolsót ezért nem jött meg, de nem csodálkoznék ha ezzel az akcióval bezavartál volna a hormonrendszeredbe és egyáltalán nem jönne meg rendesen......

Március 5 óta nem szedek gyógyszert, azóta nem is jött meg, áprilisban csináltam tesztet de - lett. A gyógyszer miatt leállt a peteérésem vagy útközben lehet hogy megtermékenyült?

2hete 1napig kicsit véreztem aztán 2-3napig barnáztam,1hete megint 2nap barnázás és aztán azóta semmi, a pasim szerint n?ttek a melleim, most lassan tesztelek de félek a csalódástól, most a gyógyszer miatt leállt a peteérésem vagy útközben lehet hogy megtermékenyült?

Legjobb válasz: Szia erre én csak azt tudom nekid irni hogy bármi elofordulhat én szoritok neked hogy baba legyen sok sikert és vigyázz magadra 22 hetes kismama

Szia erre én csak azt tudom nekid irni hogy bármi elofordulhat én szoritok neked hogy baba legyen sok sikert és vigyázz magadra 22 hetes kismama
Szia! Én november végén, vagy december elején hagytam abba a gyógyszert, elõtte Yadint szedtem, és nekem eddig csak kétszer jött meg. Kell idõ az orvosok szerint, hogy visszaálljon a normális ciklus. Hát én már nem tudom, hogy meddig vájrak. Elõzõ hónapban megjött, de most megint lassan egy hetet csúszik, bár néha görcsöl a hasam, de nem jön meg. Másfél hete beleuntam a várakozásba, és elkezdtünk próbálkozni. Nem tudom mi lesz, de szerintem próbálj meg te is orvoshoz menni.
van hogy a gyogyszer igy bekavar . de pár honap és rendbejön a menzi
bár csak pár hónap lenne... Nekem már egy fél éve, hogy nem állt vissza.

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!