Találatok a következő kifejezésre: A barátnőmnek jobban fáj, mikor szeretkezünk, (1 db)

A barátnőmnek egyre jobban fáj, mikor szeretkezünk, pedig már lassan fél éve elvesztette a szüzességét. Mi lehet a gond?

Rendesen nedvesedik, nem hiszem, hogy azzal van a gond (legalábbis tapasztalatom szerint), ha óvszert használunk viszont eléggé kiszárad, mostanában ezért mell?ztük, viszont mára ott tart a dolog, hogy annyira fáj neki, hogy nem tudunk szexelni. Eléggé vad, gyors, mármár durva szexet szeret, lehet hogy attól van? Nekem is van egy folt a péniszemen, ami úgy néz ki, mintha kidörzsölte volna valami. Soha nem hallottam még ilyenr?l,és nem hinném, hogy betegség, hiszen csak egymással szeretkeztünk, és mindketten szüzek voltunk még, mikor belekezdtünk. lehet hogy összeszedett valahol valamiféle fert?zést?(most volt kint horvátországban egy hetet) remélem van biztatóbb ötletetek! El?re is köszi

Legjobb válasz: Ha fertõzés, akkor nem most szedte össze, mert elmondásod szerint ez az állapot már régebb óta tart. Lehetséges, hogy a vadság miatt annyira kidörzsölõdött, hogy már nagyon fáj neki, ha hozzáérsz. Én mindenképpen javaslom a nõgyógyászt, mert csak õ tudja pontosan megmondani, hogy mit kell tennie, mitõl lehet és hogyan kezelje. Menj el vele te is a dokihoz, ha nagyon fél. Igaz, hogy a vizsgálatnál nem lehetsz jelen, de elõtte-utána jól fog eni neki, hogy vele vagy.

Ha fertõzés, akkor nem most szedte össze, mert elmondásod szerint ez az állapot már régebb óta tart. Lehetséges, hogy a vadság miatt annyira kidörzsölõdött, hogy már nagyon fáj neki, ha hozzáérsz. Én mindenképpen javaslom a nõgyógyászt, mert csak õ tudja pontosan megmondani, hogy mit kell tennie, mitõl lehet és hogyan kezelje. Menj el vele te is a dokihoz, ha nagyon fél. Igaz, hogy a vizsgálatnál nem lehetsz jelen, de elõtte-utána jól fog eni neki, hogy vele vagy.
Sajnos nem vagyunk orvosok így nem nagyon tudunk pontos választ adni a kérdéseidre, csak a személyes véleményünket mondhatjuk el. Az én véleményem szerint ez egy körforgás. A barátnõd nem tud rendesen benedvesedni így a szex egyre durvább lesz, ami csak még jobban ront az állapotán. Szerintem minél hamarabb menjetek orvoshoz és mutassátok meg magatokat nehogy baj legyen s addig is szüneteltessétek az eggyütlétet. Ez mindkettõtöknek érdeke! Lehet, hogy kaptatok valamilyen fertõzést és az okozza. Személy szerint egy sürgõs orvosi kivizsgálást javasolnék mindkettõtöknek.-szexmentesen a ti érdeketekben(ha nem kaptál ott elég választ felkereshetsz egy szexológust)
Én is szeretem a durva szexet, de már csak az orgazmus után, mert addigra kellõen ellazulok, bevadulok.Ha elõtte nekem nem volt jó, akkor nem jó a szex sem.A nõk nagy része nem élvezi a hüvelyi szexet.Próbáltad már úgy, hogy elõször önzetlenül kielégíted majd utánna csinálod? Lehet, hogy megsérült a hám a hüvelyében, akkor pihentetni kéne pár napot v.allergiás is lehet a gumira v.a síkosítóra.
A kérdező hozzászólása: Furán fogalmaztam, nem régóta tart, amióta visszajött horvátországból, egy párszor voltunk együtt, de az utolsónál már beraktam, és nem is tudtuk folytatni. Mint mondtam, a nedvesedésével nincs probléma. Ebben teljesen biztos vagyok, max a vadsággal lehet a gond. Mindig kielégítem szex elõtt, ha nem, akkor nem is szokta élvezni. Egyébként a 15-20 perc elõjáték után nálam természetes az orális szex, és a rendes szex után is ki szoktam elégíteni. Nem szeretem, ha nem élvezi az együttléteinket, épp ezért szeretkezünk durvábban, mert azt élvezi. A gumiban lehet valami, ugyanis a Maskulan óvszerektõl teljesen kiszárad, de ahogy mondtam, mellõzzük mostanában. Remélem tényleg csak hámsérülés, de már tervezzük az orvost. Köszi szépen a segítséget
Naggyon felelõsségteljes pasi vagy :) DE jó lenne ha az összes pasi ilyen lenne... ! Remélem azóta már rendbejöttetek! ;)
Van egy ötletem.Az egyik hogy minden agyban dõl el hogy fáj neki.Lehet hogy nem mûködik úgy valami ahogy kéne és nem engedi el magát annyira.Ezt minden csaj tudja akkor kegyetlenül tud fájni még ha nedves is...Hameg minden oké köztetek akkor egyértelmû hogy nõgyógyáz.Magad miatt meg ne aggódj az csak egy zsír folt.Errõl már beszéltünk itt egy másik kérdésben még megtalálod ha nagyon keresed.Sokszor hallottam már ezt a bajt.

Hasonló válaszok

A kérdés szövege Válaszok száma

Tisztelt Doktor Úr! 2 éve szedem a Tulita nevű gyógyszert , eddig semmilyen panaszom nem volt, kb. 1 hónapja barna folyásom volt néhány napig, aztán most újra, de most vérzés jelentkezett. Voltam orvosnál, azt mondta, hogy semmilyen nőgyógyászati problémá

Tisztelt Doktor Úr! 2 éve szedem a Tulita nevű gyógyszert , eddig semmilyen panaszom nem volt, kb. 1 hónapja barna folyásom volt néhány napig, aztán most újra, de most vérzés jelentkezett. Voltam orvosnál, azt mondta, hogy semmilyen nőgyógyászati problémát nem lát , amennyiben újra jelentkezik a vérzés, hagyjam abba a tabletta szedését. Azt szeretném tudni, hogy mit javasol Ön ebben az esetben, lehet-e más oka is ennek a vérzésnek? Válaszát előre is köszönöm. Tisztelettel: Zsuzsi

1

Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék tanácsot kérni. 3 hete voltam nőgyógyászati vizsgálaton, az orvos mindent rendben talált a méhemmel, és a petefészkekkel is. A problémám az, hogy méhszáj körüli magasságban, nagy fájdalmat (nyilalló érzést) érzek szex közben.

Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék tanácsot kérni. 3 hete voltam nőgyógyászati vizsgálaton, az orvos mindent rendben talált a méhemmel, és a petefészkekkel is. A problémám az, hogy méhszáj körüli magasságban, nagy fájdalmat (nyilalló érzést) érzek szex közben. Az orvos azt mondta, hogy a nyálkahártya el van vékonyodva, és attól fáj. Ajánlotta, hogy használjak síkosítót, de ott fent, hogy tudom alkalmazni? Tud-e nekem tanácsot adni, hogy mi a teendő? 62 éves vagyok, gondolom, hogy száraz a nyálkahártya, de így kín a szex. Köszönöm megtisztelő válaszát: Ági

1

Tisztelt Doktor Úr! A következő kérdésekkel fordulok Önhöz: 4 éve, hogy nem menstruálok, de épp ma fedeztem fel, hogy barnás váladék van a bugyimon. Ez normális? Természetes-e, hogy néha előfordulnak kisebb-nagyobb vérzések? Az enyém nagyon minimális, még

Tisztelt Doktor Úr! A következő kérdésekkel fordulok Önhöz: 4 éve, hogy nem menstruálok, de épp ma fedeztem fel, hogy barnás váladék van a bugyimon. Ez normális? Természetes-e, hogy néha előfordulnak kisebb-nagyobb vérzések? Az enyém nagyon minimális, még betét sem kell. A másik kérdésem, hogy a szexuális vágyam viszont nem csökkent, hanem inkább nőtt, már 40 éves koromtól, és azóta is tart. Ez jó vagy nem? Ha a párom tüzesebb volna, minden nap élnék szexuális életet. Köszönettel: Katalin

1

Tisztelt Doktor Úr! Kérem szíveskedjen tanácsot adni, hogy daganatos betegségben szenvedők a daganat eltávolítását követően használhatják-e a Flabélos gépeket? Köszönöm válaszát! Anna

1

Tisztelt Doktor Úr! Magas prolaktin szint miatt szedem a Premens tablettát! Érdeklődnék, hogy terhesen szabad-e szedni? Köszönöm válaszát! Niki

1

Tisztelt Doktor Úr! Azt szeretném megkérdezni, hogy a Minerva tabletta biztonságos-e, mert sok rossz tapasztalatot olvastam róla. Most először szednék fogamzásgátlót, de így félek szedni. Köszönöm válaszát: Bettina

1

Tisztelt Dr. Úr! Másfél hónappal ezelőtt inkontinencia szalagot helyeztek be. Azt szeretném tudni, hogy ezután lehet-e nemi életet élni, és ha igen, mikor? Várom megtisztelő válaszát. Cs.-né

1

Tisztelt Doktor Úr! Hétfőn voltam Önnél Pannonhalmán. Közel 4. hete vérzek. Kaptam vérzéscsökkentőt, de nem használt, sőt inkább erősödött a vérzés. Meddig várjak még a gyógyszer hatására ? Köszönettel

1

Tisztelt Főorvos Úr! 2005-ben melldaganattal műtöttek. A kemoterápiát és sugárkezelést követően 5 évig négyhetente injekciót kaptam és szedtem a gyógyszert. Jelenleg a Letrovena nevű gyógyszert kapom. Egy éve több alkalommal (egy hónapon belül 2-3-szor is

Tisztelt Főorvos Úr! 2005-ben melldaganattal műtöttek. A kemoterápiát és sugárkezelést követően 5 évig négyhetente injekciót kaptam és szedtem a gyógyszert. Jelenleg a Letrovena nevű gyógyszert kapom. Egy éve több alkalommal (egy hónapon belül 2-3-szor is) hólyaghurut jellegű panaszaim vannak. A vizelettenyésztés nem mutatott ki fertőzöttséget. Urológiai és nőgyógyászati rendeléseken voltam, ahol az intimtornát javasolja a vizsgáló főorvos. Két hete ismétlődtek a panaszok, elmentem egy urológus magánrendelésére, aki a leleteket átnézte és azt mondta, hogy hormonpótlásra lenne szükség. Szeretném megkérdezni, hogy ebben az esetben szedhetek-e ösztrogén tartalmú hormonokat, vagy van esetleg más segítség is? A mindennapjaimat nagyon megnehezíti a jelenlegi helyzetem, van, hogy napokig nem merek itthonról elmenni. Köszönettel: Rózsa

1

Trisequens tablettát szedek 4 hónapja. 2 hét múlva jönne meg a menstruációm. Mit tegyek, hogy ne a nyaralásom ideje alatt menstruáljak? 2 napja szedem a fehér színű tablettát. Várom tisztelettel válaszát!

1

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!