Találatok a következő kifejezésre: 7 napja és (717 db)

Most akkor hogy vannak a napok? Sensonette tabit kezdtem el szedni a menzeszem 4 napjától, kivártunk a 7 napot és a 9. napon szexeltünk másnap elmentem az orvoshoz, de azt mondta 1 hónapot várnom kellet volna, de a betegtájékoztatón 7 nap van.

És mikortól látszik hogy terhes vagyok-e? 2 hét után látszik a teszten úgy tudom, és 3 hét mulva tudom meg hogy ha nem jött meg. De akkor már nem kés?? Még lehet tablettával védekezni utána? Vagy csak abortusz?

Legjobb válasz: Szia! Te valamit nagyon félreértettél az írásod alapján! A 7 nap arra vonatkozik, hogy amikor beszettél már 1 levelet a bogyóból, azután 7 napot ki kell hagyni, és a 8. napon kell elkezdeni a köv. levelet. Másrészt akkor nem kell kivárni az 1 hónapot a szexszel (ez lehet gyógyszerenként változik) ha az menstruációd elsõ napjától kezdted szedni a gyógyszer! Szerintem mindenképp csinálj egy tesztet, és keresd fel az orvosod!

Szia! Te valamit nagyon félreértettél az írásod alapján! A 7 nap arra vonatkozik, hogy amikor beszettél már 1 levelet a bogyóból, azután 7 napot ki kell hagyni, és a 8. napon kell elkezdeni a köv. levelet. Másrészt akkor nem kell kivárni az 1 hónapot a szexszel (ez lehet gyógyszerenként változik) ha az menstruációd elsõ napjától kezdted szedni a gyógyszer! Szerintem mindenképp csinálj egy tesztet, és keresd fel az orvosod!
Várj 7 napot.
beszéld meg pszichiátereddel, segít átlendíteni majd ezeken a nehéz napokon
XD
micsinálsz ember a facen ? hogy lekell téged tiltani ?

Az utolso 6 szem lett volna a tabibol de véletlenül kidobtam a régi helyett, most ott tartok, hogy gondoltam megtartom a 7 napos szünetet, de mar eltelt a 7 nap és nem jőtt meg. Teszt negativ, ez lett volna a masodik level. Tanácsok?

Legjobb válasz: Nem szabad csk úgy össze vissza megtartani a 7 napos szünetet. Végig kell szedni a 21 tablettát. Jobb lenne ha sz orvosoddal beszélnél ebben az esetben.

Nem szabad csk úgy össze vissza megtartani a 7 napos szünetet. Végig kell szedni a 21 tablettát. Jobb lenne ha sz orvosoddal beszélnél ebben az esetben.
De ilyet akkor sem lehet csinálni. Keresd fel szépen az orvosod.
A kérdező hozzászólása: annyi mintha elõrébb hoznám a mensit, nem eltolnám.

Clostilbegyt tablettát kellett 5 napig 2/nap szedni. Ma lennék a 7. napon és a mellbimbónál a melltartón nedvesedést, foltot találtam. Lehetek terhes, vagy ez a tünet lehet a tablettától?

Legjobb válasz: Én úgy tudom, hogy ebbõl napi egy tabletta az elõnyös. Bár neked biztos a doki írta ki így. Lehet terhességi jel is a mellbimbódból jövõ valami, de lehet, hogy csak így reagál a gyógyszerre a szervezeted. (szerintem sok az a két tabletta)

Én úgy tudom, hogy ebbõl napi egy tabletta az elõnyös. Bár neked biztos a doki írta ki így. Lehet terhességi jel is a mellbimbódból jövõ valami, de lehet, hogy csak így reagál a gyógyszerre a szervezeted. (szerintem sok az a két tabletta)
elég valoszinû hogy a tabletta a gond. szeritnem ha nagyion parázol menj el orvoshoz, de ne ahhoz aki a tablettát felirta.

17-én vagy18-án volt peteérésem, tehát ha sikerült akkor most vagyok a 6. vagy 7. napon, és nagyon krémes fehér folyásom van már kb.4 napja (bár ma kicsit kevesebb) és ma kicsit gyengének érzem magam, ez jó lehet?

úgy érzem nincs er? a testembe és csak feküdni akarok,ezt nem értem mert nem szoktam ilyen lenni:S

Legjobb válasz: A folyamat valahol a beágyazódás körül tart, ilyenkor a tünetekbõl még semmilyen egyértelmû következtetést nem lehet levonni.

A folyamat valahol a beágyazódás körül tart, ilyenkor a tünetekbõl még semmilyen egyértelmû következtetést nem lehet levonni.
Nekem a folyás csak a 11-12. napon kezdõdött és a tünetek is koraiak ahhoz, hogy egy esetleges terhesség okozza!!De persze még bármi lehet!;)
Napra pontosan ott tartok ahol te! Ma nagyon fájt a derekam, görcsöltem picit és rám nem jellemzõ módon egész nap ásítoztam. Remélem, hogy oka is volt... :) ))

Tegnap voltam a pé után 7 nappal és nagyon szurkált, nyilalgatott a hasam egész délután és este is. Lehet a beágyazódás így érezni?

Volt valakinek ilyen tapasztalata?Msot nem tudom, hogy amiatt e, de 2 tizeddel alacsonyabb is volt a h?m tegnap reggel és megint visszament 36,9 ma reggel.

Legjobb válasz: ja és másik kérdésem: peteérésés a tüszõrepedés közt tényleg eltelik néhány nap???

A kérdező hozzászólása: ja és másik kérdésem: peteérésés a tüszõrepedés közt tényleg eltelik néhány nap???

Egy tablettát elfelejtettem bevenni az elsõ héten (7. napon) és csak 19 óra után pótoltam. Egy nappal elõtte együtt voltunk a barátommal. Menjek orvoshoz nagy valószínûsége van hogy teherbe eshettem?

Legjobb válasz: Nem tudom mit szedsz, de gumi nélkül akkor biztonságos csinálni, ha már legalább 2 hetet végigszedtél idõben. Szerintem menj dokihoz.

Nem tudom mit szedsz, de gumi nélkül akkor biztonságos csinálni, ha már legalább 2 hetet végigszedtél idõben. Szerintem menj dokihoz.
A kérdező hozzászólása: Nem most kezdtem a gyógyszer szedését, hanem már régóta szedem.A cikluson belül az elsõ hét végén felejtettem el bevenni 1 szemet..

A beágyazódást érezte közületek valaki? És ha igen pontosan mit érzett? Én most vagyok az ovuláció után 7 nappal és furcsa enyhe mensiszerű fájdalmaim vannak. Nem is fájdalomnak mondanám, hanem inkább nyomásnak.

Néha a petefészkeim is szurkálnak. A h?m szépen alakul, eddig 36,8 volt, de ma felment 37-re.

Legjobb válasz: És meddig tartott nálad ez a görcs és szurka? Nekem tegnap este kezdõdött. Félek, hogy azért fáj, mert nem tud beágyazódni, csak próbálkozik szegényke...

A kérdező hozzászólása: És meddig tartott nálad ez a görcs és szurka? Nekem tegnap este kezdõdött. Félek, hogy azért fáj, mert nem tud beágyazódni, csak próbálkozik szegényke...
Szia!Az elsõ vagyok! Nekem csak kb 1, 5 óráig tartott, de ne idegeskedj!Ez mindenkinél más! Én a nemvárt napján reggel teszteltem és ki is mutatta! Sok sikert!!
Szia! Nekem szúrt a petefészkem nagyon erõsen, szinte görcsölt és utólag visszagondolva jöttem rá, hogy akkorra esett a beágyazódás!Úgyhogy szerintem...:)
nekem mnesisi görcseim voltak, nagyon erõsek, jobban mint a nem vártknál szokott lenni. pár nap és tesztelhetsz, és ha megjelenik valami rózsaszínes maszat, akkor sínen vagy, mert nekem is az volt (nekem sem volt fogalmam sem arról, hogy bab miatt vagyok más:-))nagy drukkok mennek!
A kérdező hozzászólása: Nagyon köszönöm a biztatást:) Akkor még van remény. Szerinted mikor teszteljek elõször? Nem akarok túl korán, hogy nehogy fals eredményt kapjak.
Szia!Nekem a peteérés utáni 7.-dik napon kb.2 órán át tartó erõs görcsöm volt.Ekkor már tudtam, hogy nem vagyok egyedül, mert elõtte ilyet sosem éreztem.
A kérdező hozzászólása: Köszönöm szépen a válaszokat:) Most már csak kibírom valahogy. Egyébként én is úgy érzem, hogy beköltözött valaki, de hát majd meglátjuk. Írok majd, ha érdekel titeket az eredmény. De csak jövõ hét elején merek tesztelni.

Nem várt elõtt vagyok 7 nappal és ebben az idõszakban még van esély teherbe esni? Ha tegnap és tegnap elõtt is együtt voltunk?

Legjobb válasz: Az jó jel ha szúrkál a bal oldalam? nem tudom hogy teherbe estem e még tesztelni nem fogok mert korai majd 3-án nem kéne meg jönnie,nagyon izgulok szeretnénk már kistesót nagyon :)

A kérdező hozzászólása: Az jó jel ha szúrkál a bal oldalam? nem tudom hogy teherbe estem e még tesztelni nem fogok mert korai majd 3-án nem kéne meg jönnie, nagyon izgulok szeretnénk már kistesót nagyon :)
Nem túl valószínû, mivel a legtöbb nõnek 14-15 nappal a következõ mensi elõtt van peteérése. 7 nappal elõtte már rég lezajlott, abból valószínûleg nem lesz semmi.
A kérdező hozzászólása: mi akkor is együtt voltunk:)
Az nem baj, nem csak azért kell szexelni, hogy teherbe ess :)

Mit csináljak felerõsödött a migrénes auralátásom lehet amióta szedek fogamzásgátló tablettát (Gestomix) 7 napja és azóta szédülök is és a látásom romlott hagyjam abba a szedését?

A migrénes aura látás gyógyítható vagy mivel kell kezelni?

Legjobb válasz: Sürgõsen hagyd abba! Migrénes nõknek szigorúan tilos fogamzásgátlót szedni. Az orvosod meg (aki felírta) cseréld le, mert közveszélyes...

Sürgõsen hagyd abba! Migrénes nõknek szigorúan tilos fogamzásgátlót szedni. Az orvosod meg (aki felírta) cseréld le, mert közveszélyes...
Ez egy mellékhatás. Beszélni kellene azzal az orvossal, aki felírta. Õ a szedés abbahagyását fogja javasolni. Auralátás? Minden körül látsz "aurát" vagy csak össze-vissza villódzó színes foltokat? Szerintem ez nem auralátás lesz, hanem a neuroendokrin rendszer károsodása, ekkor viszont sürgõsen abba kéne hagyni.
A kérdező hozzászólása: eddig sensonettet szedtem az már nem gyártják ez pedig ugyanaz a hatóanyag. akkor holnaptól nem szedem. nem színes hanem olyan kis apró szemcsés kis fénypontok mint a tv-ben a hangyafoci. ilyen fátyol van a szemem elõtt de a szemem vizsgálták csak távolra nem látok jól tehát akkor forduljak neurológushoz?vagy pszichiáterhez?
A kérdező hozzászólása: És most mi lesz elmúlik ez valaha?Megfogok gyógyulni? Szeretnék normálisan látni! :( van rá gyógyszer vagy kezelés?
az nem retinaleválás? mikor voltál szemorvosnál?
A kérdező hozzászólása: Nem az! Nemrég voltam szemészeten kb.fél éve teljesen megvizsgálták a szemem. Nem volt semmi eltérés annyi hogy távolra nem látok jól és hogy fehéres a szemem sarka nem piros. Még talán vérnyomás probléma miatt lehet azt mondták..
akkor jó! Remélem hamar rendbejön a szemed!
A kérdező hozzászólása: Már tudom mi lehet Visual Snow szindróma. Nem tudni mitõl van és hogy gyógyítható még..:S Köszi!
Ez biztosan nem aura látás, mindenképp hagyd abba a szedését és fordulj orvoshoz. Fél év alatt sokminden történhetett a szemeddel, vizsgáltasd ki újra, és keresd meg azt is, aki a fogamzásgátlót írta fel neked. Egyébként neki kötelezõ lenne jelenteni a mellékhatást az egészségügy és a gyártó cég felé, de talán ha az orvosok tizede megteszi...

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!