Találatok a következő kifejezésre: 4 levél tabi (6 db)

Szombaton hagytam abba a 2. levél tabit és ma kéne h megjöjjön(vagyis a 4.napon) Az előzőnél is úgy jött meg! Csináltam tesztet negatív lett. Ugye nem kell aggódnom?

Legjobb válasz: ha az orvos irta fel a "tabit" es rendben szedted, akkor nem kell felni...ha piacrol vetted, mar csak azert is el kell menni orvoshoz, hogy nem e okozott valami bajt a "tabi"

ha az orvos irta fel a "tabit" es rendben szedted, akkor nem kell felni...ha piacrol vetted, mar csak azert is el kell menni orvoshoz, hogy nem e okozott valami bajt a "tabi"
A kérdező hozzászólása: Rendesen voltam nõgyógyásznál és meg is vizsgált. És persze jól szedtem. ^^ :)
Ne várj csodát 2 levél után. Az 1. után nekem 3 napra jött meg, a 2. után meg 4. nap. Több hónap, mire napra pontosan beállítja a gyógyszer. A lényeg, hogy a szünetben vmikor megjöjjön.

Minden rendben a tabival ha a vérzésem az elején kissé "darabos" (mint mikor még nem szedtem tabit)? A 4. levél után 1 nappal rövidebb volt, ez normális?

Rendesen szedtem, egy alkalmat kivéve de 10 órán belül pótoltam.

Legjobb válasz: Hogy kevés lett a vérzésed az normális. Tudtommal a 3. hó után van gáz hanem állítódik be vagy nem stimmel valami. Ha a darabos alatt vérrögöket értesz, akkor szerintem vas hiányos vagy.

Hogy kevés lett a vérzésed az normális. Tudtommal a 3. hó után van gáz hanem állítódik be vagy nem stimmel valami. Ha a darabos alatt vérrögöket értesz, akkor szerintem vas hiányos vagy.
A kérdező hozzászólása: Tényleg vashiányos vagyok, csak amiatt aggódom mert tabi elõtt mindig sok volt de ugyaneddig tartott. Tabi óta kevesebb de a napok száma nem változott csak most. :S

4 hónapja szedek fogamzásgátlót, eddig teljesen elfogyott a levél tabi, de ennél maradt 7db és megjött. Lehet valami baj?

Sziasztok! Aki tud segíteni bent annak köszönöm.

Legjobb válasz: Mivel 3 hónapig mondják normálisnak az ilyet, én elmennék dokihoz és megkérdezném, mitõl lehet ez, lehet gyenge neked a gyógyszer...de ez csak tipp. Az a biztos ha orvoshoz elmész.

Mivel 3 hónapig mondják normálisnak az ilyet, én elmennék dokihoz és megkérdezném, mitõl lehet ez, lehet gyenge neked a gyógyszer...de ez csak tipp. Az a biztos ha orvoshoz elmész.
Menj vissza az orvoshoz, 4 hónap szedés után ez nem normális.
kihagytad a 7 napos szünetet?
A kérdező hozzászólása: 4. havi levélnek kéne elfogyni. itt milyen szünetet kéne tartani?
Minden levél után kell 7 napos szünetet tartani, ilyenkor kell megjönnie.
A kérdező hozzászólása: igen persze. amikor elfogy akkor szünet. :)

4 levél belara tabi beszedése után nem akar megjönni a menzeszem. akkor most mivan?

a tájékoztatóban az volt,h 2-4 napon belül.és nekem ez ma járt le.de az is benne van,h kezdetben el?fordulhat....de 4 hónap az már sok,nem?

Legjobb válasz: Eddig minden hónapban ugyanakkor jött meg??? Nekem már a 2. után is ugyanazon a napon jött meg, amkor az elõzõ. Most vagy terhes vagy, vagy a tablettával van gond és akkor menj vissza a dokidhoz és ott kiderül, mi van. De várj még pár napot, hátha csak idegeskedsz és azért késik.

Eddig minden hónapban ugyanakkor jött meg??? Nekem már a 2. után is ugyanazon a napon jött meg, amkor az elõzõ. Most vagy terhes vagy, vagy a tablettával van gond és akkor menj vissza a dokidhoz és ott kiderül, mi van. De várj még pár napot, hátha csak idegeskedsz és azért késik.
Elméletileg meg kell jönnie, de van, hogy késik. A lényeg, hogy addig ne kezd el szedni a következõ levelet, amíg meg nem jön. Csinálhatsz egy teszet, és akármi az eredmény, menj el nõdokihoz, õ tudni fogja mit kell tenni. Volt, hogy nekem is csak a bevétel elõtti napon jött meg, néha elõfordul.
Szerintem lehet hogy terhes lettél, de nem biztos. csinálj egy tesztett és menj el nõgyogyászhoz ha nem jön meg.
Lehet hogy nem jó neked ez a gyógyszer, irass fel másikat.

A tabomon mikor le szeretném tölteni a vibert azt írja hogy nem kompatibilis az eszközzel. (Androidos a tabom 4. 0.3-mas! ) Miért nem tudom letölteni?

Köszönöm a válaszokat!

Legjobb válasz: Mert gondolom a tabletedbe nem lehet sim kartyat rakni. es a viber onnan szedi ki a telefonszamokat

Mert gondolom a tabletedbe nem lehet sim kartyat rakni. es a viber onnan szedi ki a telefonszamokat

Daylette 24 (napos) fogamzásgátlót szedek, miután beszemdem a 24 tabit és a 4 napos szünetnek csak a 4 napján jön meg a menstruáció, vagyis én már ujra kezdem szedni a következő levél gyógyszert mikor épp megjön.!?

Orvos azt mondta hogy idővel hozzáidomul a gyógyszerszünethez a menstruáció megjötte, de 4 hónapja még ugyanugy van.!? Probléma az hogyha nem akkor jön meg a menstruáció amikor a 4 napos szünetet tartom,hanem a 4 ik napon? és tart kb 3 napig miközbe már a következő havi gyógyszert szedem.Attól félek hogy nem hat a gyóygszer.Egyáltalán miből lehet tudni hogy hatásos a gyóygszer? ok,ha nem esek teherbe ,ez világos,de ezt a tesztelési lehetőséget nem akarom kipróbálni,ezen kivül nincs más módja hogy megtudjuk ugye?

Legjobb válasz: Igen.Nem baj,ha az utolsó nap jön meg a vérzés.A lényeg,hogy meglegyen a 4napos szüne és az 5.napon kezd el a következõ levelet.Nembaj ha vérzel közben mikor szeded már a tablettát.Biztos hat a tabletta :) Tesztelni pedig aktus utáni 14.napon érdemes és bármikor nyugodtan tesztelhetsz,lényeg hogy reggeli elsõ vizeletbõl legyen.Amúgy meg a fog.gátló leállítja teljesen a peteérést,ezért nincs esélye teherbe esni!

Igen.Nem baj, ha az utolsó nap jön meg a vérzés.A lényeg, hogy meglegyen a 4napos szüne és az 5.napon kezd el a következõ levelet.Nembaj ha vérzel közben mikor szeded már a tablettát.Biztos hat a tabletta :) Tesztelni pedig aktus utáni 14.napon érdemes és bármikor nyugodtan tesztelhetsz, lényeg hogy reggeli elsõ vizeletbõl legyen.Amúgy meg a fog.gátló leállítja teljesen a peteérést, ezért nincs esélye teherbe esni!

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!