Találatok a következő kifejezésre: 10 éve a fogamzásgátlót, 3 (7 db)

10 eve szedek fogamzasgatlot. Gyereket szeretnek hamarosan.3 eve teherbe estem a gyogyszer szedese mellett, es abortuszom volt. Kerdesem: Lehet meg gyerekem?

Koszonom az ertelmes valaszokat, kerlek ne tegyetek szemrehanyast az abortusz miatt, epp elegge megszenvedtem.. Most hagytam abba a gyogyszer szedeset. valaki megijesztett, azt mondta, hogy 10 ev gyogyszer utan tuti nem eshetek teherbe, sot abortuszom is volt...szoval felejtsem el. Szerintetek??? Babat akarok...

Legjobb válasz: Nem tudom ki lehetett az az okos, aki ilyent mondott neked, de tuti nem akar jót, szóval ne hallgass rá. Van, akinek nehezen áll vissza a szervezete, van akinek azonnal sikerül gyógyszer után. Sõt, ha már egyszer teherbe estél, bármi is történt, fizikailag képes vagy rá, tehát menni fog. Mindent bele, kívánok neked minden jót:)

Nem tudom ki lehetett az az okos, aki ilyent mondott neked, de tuti nem akar jót, szóval ne hallgass rá. Van, akinek nehezen áll vissza a szervezete, van akinek azonnal sikerül gyógyszer után. Sõt, ha már egyszer teherbe estél, bármi is történt, fizikailag képes vagy rá, tehát menni fog. Mindent bele, kívánok neked minden jót:)
az biztos hogy 10 év gyogyó után lehet gyereked, sokunknak van így. de minimum 3 hónapot várjatok a próbálkozással, nekem 1 év kellett mire teherbe tudtam esni. Abortuszt úgy tudom már jó ideje vákumosan csinálják, igy nem okozhat elvileg meddõséget. De gondolom ha a mûtéted után komplikáció lépett volna fel, akkor arról tájékoztattak volna. szóval ha csak ennyi a "problémád", akkor lehet gyerkõcöd, gondolom
kell par honap, mire kiurul a szervezetbol a gyogyszer, de ha mellette is teherbe estel, akkor nem tart hosszu ideig, szoval kezdhetitek a probalkozast sok sikert
Én négy évig szedtem gyógyszert, kb 8 hónap után állt helyre a ciklusom (úgy, hogy volt peteérésem is), majd két hónap múlva sikerült és megfogant a baba! Drukkolok nektek is! 3 hónapot mindenképp hagyj a a szervezetednek regenerálódni!
szia én 8 éveg szedtem folyamatosan a gyógyszert, novemberben volt az elsõ "tiszta" hónapom, dec elején megjött a mensim, és jan legelején megfogant a kislányom. a kisfiam pedig úgy fogant, hogy elõtte már 3 levél tabit beszedtem foylamatában és a 3.után nem jött meg a megvonásos vérzés (és nem volt hasmarsom, nem hánytam ki a bogyót, semmi...), tehát ergo fogi gátló MELLETT fogant. én is úgy tudom egyébként, hogy a vákumos mûtét nem okoz késõbbi fogantatási problémákat sok sikert :)
10 évig szedtem fogamzásgátlót. Elõtte volt 1 abortuszom:( A fogamzásgátlót abbahagytam, mert ezt javasolta az orvos. Rá 1 évre elsõ próbálkozásra sikerült teherbe esnem 32 évesen. Mostmár 1, 5 éves a gyermekem
A kérdező hozzászólása: Jaj de jo, koszonom! :)
A kérdező hozzászólása: :) koszonom ismet, elmondani nem tudom mennyire megnyugodtam... :)
Én is 10 évig szedtem fogamzásgátlót, és most terhes vagyok. Egy év kellett, hogy teljesen kiürüljön a gyógyszer, de amikor elkezdtünk próbálkozni, szinte azonnal össze is jött a baba. Ne izgulj, nem lesz gond.
Elvileg lehet, most tisztulsz. Sok sikert a bébihez!:)
Ürül ki a szervezetedbõl, hiszen 10 éve azt hitte a szervezeted, h terhes vagy!
nak siker van?:D:)

Tisztelt Doktor Úr! 33 éves gyermektelen jogásznő vagyok; 10 évig szedtem a Gracial fogamzásgátló tablettát, melyet kb. 3 éve abbahagytam. Menstruációm rendszeres, azonban előtte kb. 4 napig barnázni szoktam. Utolsó menstruációm február 7-én volt, ezt köv

Tisztelt Doktor Úr! 33 éves gyermektelen jogásznő vagyok; 10 évig szedtem a Gracial fogamzásgátló tablettát, melyet kb. 3 éve abbahagytam. Menstruációm rendszeres, azonban előtte kb. 4 napig barnázni szoktam. Utolsó menstruációm február 7-én volt, ezt követően 10 napra – azóta tehát 2 hete folymatosan – barnás-véres folyásom és jobb alhasi görcseim vannak, ami nagyon megijeszt. Citológiám rendben, kétszer hüvelyi ultrahanggal is vizsgáltak, az orvosom annyit mondott, hogy nagy baj nem lehet, annyit lát, hogy a nyálkahártyám 10 mm vastag, és a menstruációm elmúlta után ismét megnéz hüvelyi ultrahanggal. Teljesen tanácstalan vagyok. Arra gondoltam, hogy ösztrogéntúlsúly lehet a szervezetemben és a barátcserjét kipróbálom. (Bőr/hajtüneteim is vannak, enyhe hangulatzavarok, mellfeszülés, stb) Köszönöm válaszát!

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! A Premens szedését természetesen elkezdheti, de a szakorvosi kontroll ennek ellenére is nagyon fontos! Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! A Premens szedését természetesen elkezdheti, de a szakorvosi kontroll ennek ellenére is nagyon fontos! Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Doktor Úr! 33 éves gyermektelen jogásznő vagyok; 10 évig szedtem a Gracial fogamzásgátló tablettát, melyet kb. 3 éve abbahagytam. Menstruációm rendszeres, azonban előtte kb. 4 napig barnázni szoktam. Utolsó menstruációm február 7-én volt, ezt köv

Tisztelt Doktor Úr! 33 éves gyermektelen jogásznő vagyok; 10 évig szedtem a Gracial fogamzásgátló tablettát, melyet kb. 3 éve abbahagytam. Menstruációm rendszeres, azonban előtte kb. 4 napig barnázni szoktam. Utolsó menstruációm február 7-én volt, ezt követően 10 napra – azóta tehát 2 hete folymatosan – barnás-véres folyásom és jobb alhasi görcseim vannak, ami nagyon megijeszt. Citológiám rendben, kétszer hüvelyi ultrahanggal is vizsgáltak, az orvosom annyit mondott, hogy nagy baj nem lehet, annyit lát, hogy a nyálkahártyám 10 mm vastag, és a menstruációm elmúlta után ismét megnéz hüvelyi ultrahanggal. Teljesen tanácstalan vagyok. Arra gondoltam, hogy ösztrogéntúlsúly lehet a szervezetemben és a barátcserjét kipróbálom. (Bőr/hajtüneteim is vannak, enyhe hangulatzavarok, mellfeszülés, stb) Köszönöm válaszát!

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! A Premens szedését természetesen elkezdheti, de a szakorvosi kontroll ennek ellenére is nagyon fontos! Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! A Premens szedését természetesen elkezdheti, de a szakorvosi kontroll ennek ellenére is nagyon fontos! Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Több, mint 2 és fél éve szedek fogamzásgátló tabit. Tegnap este 10-kor kellett volna bevennem, és ma délután 2-kor pótoltam. Ez a 3. hét, a szedés utsó ciklusa. 3 napja voltam együtt a barátommal. Megtörténhetett a baj?

Eddig Trinordiolt szedtem, de most 2 hónapja váltottam Triquilar-ra.A betegtájékoztattóban le van írva,hogy ha ma pótoltam,akkor a levél elogyása után nem szabad 7 napos gyóygszerszünetet tartanom,hanem folytatnom kell. Ezt be is tartom...

Legjobb válasz: Ha betartod, nem lesz semmi baj!

Ha betartod, nem lesz semmi baj!
Egyezértek az elõzõ hozzászólóval!

Tisztelt Doktor Úr! Kb. 3 éve fogamzásgátló spirálom van, melytől a menstruációm 10 napig tart. Norcolut tablettát kaptam rá, melyet a menzesz 3. napján kellett elkezdenem szedni ennek most már 9 napja, tehát már 12 napja menstruálok. Kérdésem hogy mi oko

Tisztelt Doktor Úr! Kb. 3 éve fogamzásgátló spirálom van, melytől a menstruációm 10 napig tart. Norcolut tablettát kaptam rá, melyet a menzesz 3. napján kellett elkezdenem szedni ennek most már 9 napja, tehát már 12 napja menstruálok. Kérdésem hogy mi okozhatja ezt, és mit tegyek?

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! Sajnos a spirál használata kapcsán gyakoriak a vérzéses problémák. Amennyiben ezek nem rendeződnek, szóba jöhet a hormontartalmú eszköz felhelyezése. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! Sajnos a spirál használata kapcsán gyakoriak a vérzéses problémák. Amennyiben ezek nem rendeződnek, szóba jöhet a hormontartalmú eszköz felhelyezése. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Doktor Úr! Kb. 3 éve fogamzásgátló spirálom van, melytől a menstruációm 10 napig tart. Norcolut tablettát kaptam rá, melyet a menzesz 3. napján kellett elkezdenem szedni ennek most már 9 napja, tehát már 12 napja menstruálok. Kérdésem hogy mi oko

Tisztelt Doktor Úr! Kb. 3 éve fogamzásgátló spirálom van, melytől a menstruációm 10 napig tart. Norcolut tablettát kaptam rá, melyet a menzesz 3. napján kellett elkezdenem szedni ennek most már 9 napja, tehát már 12 napja menstruálok. Kérdésem hogy mi okozhatja ezt, és mit tegyek?

Legjobb válasz: Tisztelt Hölgyem! Sajnos a spirál használata kapcsán gyakoriak a vérzéses problémák. Amennyiben ezek nem rendeződnek, szóba jöhet a hormontartalmú eszköz felhelyezése. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Tisztelt Hölgyem! Sajnos a spirál használata kapcsán gyakoriak a vérzéses problémák. Amennyiben ezek nem rendeződnek, szóba jöhet a hormontartalmú eszköz felhelyezése. Üdvözlettel: dr. Langmár Zoltán

Ha éttermek, kávézók, bankok, okmányirodák, földhivatalok, posták, takarékszövetkezet, áruházak nyitvatartása érdekli, kattintson ide!